zasięgu sieci bezprzewodowej
#1

Cześć wszystkim,   Obecnie nadal używa router linksys wrtg -54 pobytu w taras 3 poziomu   Jednak jeszcze jeden martwy punkt w domu, który jest o 1 stopień i 20 metrów   Należy uaktualnić router Wireless N w taki sposób, aby uzyskać lepszy zasięg ? jaki model mam kupić ??   ktoś może polecić Budżet powinien być tak niskie, jak to możliwe dla najlepszej wartości
Reply
#2

mistersatki_ napisał: Cześć wszystkim, Obecnie nadal używa router linksys wrtg -54 pobytu w taras 3 poziomu Jednak jeszcze jeden martwy punkt w domu, który jest o 1 stopień i 20 metrów Należy uaktualnić router Wireless N w taki sposób, aby uzyskać lepszy zasięg ? jaki model mam kupić ?? ktoś może polecić Budżet powinien być tak niskie, jak to możliwe dla najlepszej wartości dodać kolejną AP, jego moc nie tylko router bezprzewodowy transmisji, urządzenia bezprzewodowe także
Reply
#3

jak w przypadku urządzeń bezprzewodowych znaczy u co? adaptery sieci bezprzewodowej? cant wykorzystanie HomePlug w sieci energetycznej różni się na innym poziomie
Reply
#4

mistersatki_ napisał: jak w przypadku urządzeń bezprzewodowych znaczy u co? adaptery sieci bezprzewodowej? cant wykorzystanie HomePlug w sieci energetycznej różni się na różnych poziomó Tak trzeba także rozważyć kartę wlan " tx " zasilania do routera.
Reply
#5

ehh , co mam na myśli Leh czy moje miejsce jest martwe pole co oznacza, że nie ma zasięgu sieci bezprzewodowej to co to ma wspólnego z szybkością transferu ?
Reply
#6

mistersatki_ napisał: ehh , co mam na myśli Leh czy moje miejsce jest martwe pole co oznacza, że nie ma zasięgu sieci bezprzewodowej to co to ma wspólnego z szybkością transferu ? po prostu uważam go na odwrót także bezprzewodowy jest zarówno sposób, jeśli ur router bezprzewodowy ma moc nadawcza 100m w jasnym polu widzenia , ale ur urządzenie bezprzewodowe , alias telefon , bezprzewodowa karta LAN , ma tylko 50 metrów . co się dzieje?
Reply
#7

ale nie może być poza jednymi drzwiami może ... za MA drzwi buay sai diff 1m prob ?
Reply
#8

mistersatki_ napisał: ale nie może być poza jednymi drzwiami może ... za MA drzwi buay sai diff 1m prob ? Fala bezprzewodowe podróżuje dookólna po bokach anteny i przewody metalowe lub oczka siatki są jej największym wrogiem. U proszą o router bezprzewodowy , który może obejmować 3 piętra . Nawet jeśli u dostać jeden , który może przenikać 3 piętra siatek metalowych i betonów , ur urządzenia bezprzewodowe mogą co najwyżej przeniknąć 1 lub 2 piętra. ur urządzenie może zobaczyć routera ale router nie może zobaczyć urządzenie bezprzewodowe , chyba że u można umieścić środku wszystkich . Maksymalny zasięg bezprzewodowej , kiedy to na wyraźne pole widzenia , co oznacza nic między blokowania lub utrudniania komunikacji bezprzewodowej. również 5GHz są znacznie krótszy zasięg niż 2.4GHz
Reply
#9

tak im lepiej zakup repeater to jest?
Reply
#10

mistersatki_ napisał: tak im lepiej zakup repeater to jest? Repeater redukuje prędkość bezprzewodowej o połowę. chyba u można umieścić ur routera na poziomie 2 , w przeciwnym wypadku może być lepiej z jednym Wireless AP na poziomie 1 i jeden na poziomie 3 jeśli wolisz, aby podjąć ryzyko , u nadal może uzyskać wysoki zasilany router bezprzewodowy , ale o tym, czy urządzenie bezprzewodowe mogą dotrzeć z powrotem do routera , u będzie wiadomo, kiedy pojawiają się problemem
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)