Jak to GTX 980 nie popularne?
#1

Uważam większość ppl na tym forum nie mówić o lub nawet polecając GTX 980. Może powinienem kupił TI zamiast tego?
Reply
#2

980 jest jak środkowym dzieckiem , jak wszystkie dzieci w średnim wie , że nie dostają wystarczająco dużo uwagi . To nie znaczy, że jest jakaś bezużyteczna chociaż. Myślę też , jeśli masz zamiar spędzić nic na północ od $ 500 dolarów na GPU , oznacza to , że grasz na monitor 1440p i może równie dobrze pójść na duże 980ti . czy to na 1080 to może równie dobrze pójść na równowartość 970 lub AMD. 980 jest trochę overkill do 1080p , ale naprawdę nie można zrobić to w 1440p .
Reply
#3

980 to nie warto w porównaniu do 970 pod względem dolara na ramkę
Reply
#4

Jego powodu wydajności do ceny, które sprawiło, że wygląda okropnie. W zależności od marki może sprzedawać w $ 699 aż $ 8xx. Palit Trioo jest jedynym, który sprzedaje na $ 699 i tak jest to jedyny model / marka, która jest warta patrząc w porównaniu do innych marek. Na $ 8xx wydajność może dać to po prostu nikt nie dziecko. Bo w tym przedziale cenowym, R9 Fury co daje stosunkowo dużo wyższą wydajność, a także solidne 1440p wykonawca. Chociaż na podstawie karty 980 Maxwell może być ogromny overclocker, ale wyniki były po prostu znaleźć się na równi lub nieznacznie wyższa niż Fury w magazynie. Nie należy jednak porównać ten sposób, jak overclocking nie jest zagwarantowane pełne wyniki, a to tylko wydajność bonus. Ponadto z kosztem większej ilości ciepła i większe zużycie energii. Co więcej, istnieje R9 nano, pełny Fidżi rdzeń, który znajduje się na tym samym poziomie co R9 Fury i biorąc w ciągu zaledwie 175W. Jeśli można znaleźć sposoby, aby schłodzić Nano, może to być spektakl o Fury X. I masywna zniżka OTW do nas wkrótce. Tak więc we wszystkich 980 jest naprawdę nikt nie dziecko. To jest naprawdę dobre dla 1080, ale tak naprawdę nie bardzo dobrze w 1440p.
Reply
#5

Głównie cena propozycją wydajności GTX970 ma naprawdę dobre ceny do wydajności, które sprawia, że dobrym rozwiązaniem dla większości budowniczych. GTX980 jest prawie dwa razy więcej , ale wartość propozycja dla porównania jest dość słaba. Wraz z wydaniem 980Ti , to sprawia, że propozycja wartości gorzej, a który jest zmieszany z wydaniem R9 Fury (i późniejszego spadku cen R9 Nano ) Wysłane z kosmosu przy użyciu GAGT
Reply
#6

Tylko poważaniem kupi . Ha ha. Wysyłane z mojego telefonu komórkowego przy użyciu GAGT
Reply
#7

Kupił go przed GTX 980 Ti został zwolniony. Cena 780 Ti vs GTX 980 był naprawdę zły wtedy. Nie żałuje mimo. Była to najwyższa wydajność karty , że mogę wsadzić do mojego Asrock M8
Reply
#8

Czarodziej! napisał: Uważam większość ppl na tym forum nie mówić o lub nawet polecając GTX 980. Może powinienem kupił TI zamiast tego? Czuje się , jakby to było popularne na chwilę ... aż 980ti wyszedł .
Reply
#9

Bo to ani tu ani tam
Reply
#10

royfrosty napisał: Jego powodu wydajności do ceny, które sprawiło, że wygląda okropnie. W zależności od marki może sprzedawać w $ 699 aż $ 8xx. Palit Trioo jest jedynym, który sprzedaje na $ 699 i tak jest to jedyny model / marka, która jest warta patrząc w porównaniu do innych marek. Na $ 8xx wydajność może dać to po prostu nikt nie dziecko. Bo w tym przedziale cenowym, R9 Fury co daje stosunkowo dużo wyższą wydajność, a także solidne 1440p wykonawca. Chociaż na podstawie karty 980 Maxwell może być ogromny overclocker, ale wyniki były po prostu znaleźć się na równi lub nieznacznie wyższa niż Fury w magazynie. Nie należy jednak porównać ten sposób, jak overclocking nie jest zagwarantowane pełne wyniki, a to tylko wydajność bonus. Ponadto z kosztem większej ilości ciepła i większe zużycie energii. Co więcej, istnieje R9 nano, pełny Fidżi rdzeń, który znajduje się na tym samym poziomie co R9 Fury i biorąc w ciągu zaledwie 175W. Jeśli można znaleźć sposoby, aby schłodzić Nano, może to być spektakl o Fury X. I masywna zniżka OTW do nas wkrótce. Tak więc we wszystkich 980 jest naprawdę nikt nie dziecko. To jest naprawdę dobre dla 1080, ale tak naprawdę nie bardzo dobrze w 1440p. Czekać. Jeśli 980 nie robi dobrze na 1440p, moje amatorskie nie jest dobre? O.o. mam jeszcze spróbować gry AAA od montowania go (z różnych powodów). Wysyłane z użyciem GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)