Układanie kabli ethernetowych
#1

Witam wszystkich, mam trochę pytanie tutaj . Mam nadzieję, że chłopaki nie przeszkadza i zrobić sugerują rozwiązania.   Im przy użyciu domyślnego Singtel skrzynki mio Internetu. Tak czy modem znajduje się w salonie obok telewizora.   Mam 3 pokoje w moim lokalu, ROOM1 , Room2 i pokoju 3. Pokój 1 jest pokój mojej siostry i dostała pulpit tam i łączy się z Internetem poprzez adapter bezprzewodowej . Pokój 2 jest mój pokój . Mam własny pulpit i łączy się z Internetem poprzez adapter bezprzewodowej zbyt .   Czasami Connect jest bardzo niestabilny i dotyczy rzeczy robię . Zastanawiałem się, czy uzyskanie router i umieszczenie w moim pokoju , oprócz tego, poza tym pomoże ? od i będzie podłączony do routera za pomocą kabla od jego bardziej stable.I zna swojego mylące , ale jest to możliwe , aby umieścić modem w moim pokoju w uzupełnieniu do miobox w moim salonie zamiast z miobox tylko kabel ethernet działa z zewnątrz do mojego pokoju, który jest dość daleko.   pls porady Dziękuje
Reply
#2

Wszelkie ktoś pomóc ?
Reply
#3

ItsmeagainhK napisał: Witam wszystkich, mam trochę pytanie tutaj. Mam nadzieję, że chłopaki nie przeszkadza i zrobić sugerują rozwiązania. Im przy użyciu domyślnego Singtel skrzynki mio Internetu. Tak czy modem znajduje się w salonie obok telewizora. Mam 3 pokoje w moim lokalu, ROOM1, Room2 i pokoju 3. Pokój 1 jest pokój mojej siostry i dostała pulpit tam i łączy się z Internetem poprzez adapter bezprzewodowej. Pokój 2 jest mój pokój. Mam własny pulpit i łączy się z Internetem poprzez adapter bezprzewodowej zbyt. Czasami Connect jest bardzo niestabilny i dotyczy rzeczy robię. Zastanawiałem się, czy uzyskanie router i umieszczenie w moim pokoju, oprócz tego, poza tym pomoże? od i będzie podłączony do routera za pomocą kabla od jego bardziej stable.I zna swojego mylące, ale jest to możliwe, aby umieścić modem w moim pokoju w uzupełnieniu do miobox w moim salonie zamiast z miobox tylko kabel ethernet działa z zewnątrz do mojego pokoju, który jest dość daleko. pls porady Dziękuje łączność poprzez przewodowy jest zawsze najlepszym wyborem. co mogę zasugerować jest uzyskanie przełącznik sieciowy. znaleźć bardziej centralne położenie ur 3 pokoje umieszczenie przełącznika. Run na kablu dla skrzynki Mio do przełącznika. Inną 3 do poszczególnych pomieszczeń stamtąd. jeśli u nie przeszkadza długość i zabytków korytka, inną alternatywą byłoby uruchomić wszystkie kable od samego pudełka we wszystkich pokojach.
Reply
#4

deathblade82 napisał: łączność poprzez przewodowy jest zawsze najlepszym wyborem . co mogę zasugerować jest uzyskanie przełącznik sieciowy. znaleźć bardziej centralne położenie ur 3 pokoje umieszczenie przełącznika. Run na kablu dla skrzynki Mio do przełącznika. Inną 3 do poszczególnych pomieszczeń stamtąd. jeśli u nie przeszkadza długość i zabytków korytka , inną alternatywą byłoby uruchomić wszystkie kable od samego pudełka we wszystkich pokojach. układania kabli od skrzynki do komputera jest na pewno , bo OC będzie kpkb . Zaleca sieci zasilania?
Reply
#5

ItsmeagainhK napisał: układania kabli od skrzynki do komputera jest na pewno , bo OC będzie kpkb . Zaleca sieci zasilania? widziałem swój post edmw , wydaje się, że nie masz wielkiego wyboru , adapter Powerline jest obok można wybrać , jeśli nie znaleźć sposoby, aby mieć silniejszy sygnał wifi
Reply
#6

HeeroYuy84 napisał: widziałem swój post edmw , wydaje się, że nie masz wielkiego wyboru , adapter Powerline jest obok można wybrać , jeśli nie znaleźć sposoby, aby mieć silniejszy sygnał wifi jest za pomocą adaptera powerline niezawodny sposób ? Im po prostu boi to zrobi żadnej różnicy . Grałem trochę mnorpg dopiero teraz i to tyle , jak naprawdę nie ma jutra. Prowadził Speedtest i to jest to, co pokazał . 5ms ping , 2.18mbps prędkość pobierania , prędkość wysyłania 9.97mbps . Jestem wkurzona. Sygnał umieścić 4 bary , ale tak się dzieje. Nie może być mój problem z komputerem np GFX , RAM , bo po prostu DIY tym jak niecały miesiąc temu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)