GeForce GTX 1060 będzie miał 4-8GB RAM, oferuje niedrogie gier VR
#1

GeForce GTX 1060 będzie miał 4-8GB RAM, oferuje niedrogie gier VR     Zacytować: Cóż, oczekuje się, że GeForce 1060 GTX, który zostanie zaprezentowany w najbliższej przyszłości z kart zestawu GP106 oparte na wyposażonym w 256-bitową magistralę pamięci. 256-bitowa magistrala pamięci znajdzie się zarówno z 4 GB lub 8 GB pamięci RAM GDDR5, która będzie obsługiwać większość gier rzucony na nią, w tym słuchawki VR. Możemy również spodziewać NVIDIA wypełnić większą lukę pomiędzy GTX 1060 i GTX 1070 z GTX 1060 Ti, który pozwoliłby firmie może zaoferować GTX 1060 z 4 GB pamięci RAM, natomiast GTX 1060 Ti mógł jej bufora ramki zderzyłem się 8GB.    Należy się spodziewać około 1280 rdzeni CUDA na 1060 GTX, powalony z 1920 rdzeniami CUDA na 1070 GTX i 2560 rdzeni CUDA na GTX 1080. GTX 1060 będzie odeprzeć mnóstwo średniej klasy kart Polaris, że AMD przygotowuje do startu, więc spodziewać się ogromną bitwę na rynku graficznym średniotonowe zarówno od NVIDII i AMD w nadchodzących miesiącach.   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

To w końcu zaczyna znowu sensu. Dawne czasy, kiedy karty miały alternatywne numery ( 2 4 6 8), a każdy z nich był dwukrotnie szybciej niż ostatnio. Potem dodano numery nieparzyste do + 50%
Reply
#3

Hmm ... to dziwne , widziałem niektórych recenzentów komentarze , że będzie 6GB , nie wiem, ia to non ti ti lub wersji . Cóż mogę się mylić abt niego.
Reply
#4

Wyglądają jak dobrym rozwiązaniem dla HTPC
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)