[ PSA ] HWZ rozdaje 2 routery Linksys
#1

Cześć wam IBNC ,   Powiedz nam, dlaczego zasługujesz , aby wygrać i / lub jak byś najlepiej wykorzystać produkt, który chcesz , aby wygrać ! Wybór jest następujący: -     Linksys EA9200 AC3200 Tri -Band Inteligentny router Wi-Fi   LUB     Router Linksys EA8500 MaxStream AC2600 MU- MIMO Inteligentne Wi-Fi   I jeden z nich może być twoje . To jest takie proste !   data zakończenia : 12 września 2016 , 23:59   PS: Wielokrotne wpisy są dozwolone ~   AKTUALIZACJA:     Zwycięzcy:   Linksys EA9200 AC3200 Tri -Band Inteligentne Wi-Fi Router: Brown     Router Linksys EA8500 MaxStream AC2600 MU- MIMO Inteligentne Wi -Fi: sgbdk
Reply
#2

Zasługuję , aby wygrać , bo jestem zapalonym HWZ lurker i miłości, aby utrzymać się na bieżąco z najnowszymi informacjami gadżetu. Chciałbym jak najlepiej wykorzystać ww router do zastąpienia istniejącego routera 7002 wydanego przez ISP. Dzieje się tak dlatego, że w końcu mogę wykorzystać go w pełni AC funkcji Dual Band , który jest w tych dwóch piękności ! Przede wszystkim , chciałbym uzyskać mniej zatłoczonych kanał ze wszystkimi urządzeniami , które są podłączone i cieszyć szybsze !
Reply
#3

Mam nadzieję, że jest szansa , aby wygrać każdą 1 z 2 wyemitowanych przez routery Linksys .. My zostały wydane ze średnią routera przez ISP oraz wiele okazji , surfing prędkość jest nękany przez zablokowanie ścianach lub zastoinowej ruchu w godzinach szczytu. Z tymi routerami , mam nadzieję poprawi siłę sygnału i zakończyć frustracji , że większość gospodarstw domowych są przeżywa bez konieczności rzucić więcej pieniędzy dla przemienników lub przedłużaczy , które są kosztowne , a co najważniejsze przynieść szybki i Internetu w domu łączność z każdą rodzinę członkowie
Reply
#4

Zasługuję wygrać Linksys EA9200 AC3200 tri-band Inteligentny router Wi-Fi , bo jestem zagorzałym zwolennikiem Linksys cum HWZ przez ponad dekadę , widząc przez ewolucję bezprzewodowej sieci LAN. Mój pierwszy ruter wifi Linksys BEFW11S4 (802.11b ), a następnie Linksys WRT54GL (802.11g ) oraz Obecnie używam Linksys E1200 ( 802.11n ) . Routery Linksys był zasilany mój bezprzewodowy od 2004 do połączenia z forów HWZ . Mam nadzieję, że ta nowa EA9200 da mi niezrównaną szybkość 802.11ac z moim zbliżającym się aktualizacji do szerokopasmowego włókna jako ostatniego człowieka stojącego z modemów kablowych . Z routerem tri-band , czy nadal będę w stanie obsługiwać swoje kamery IP starszych uruchomione na 802.11g ( 2,4 GHz ) , nie powodując zator do nowszych smartfonów i tabletów , które są zdolne 802.11ac operacyjnego.
Reply
#5

Zasługuję wygrać Linksys EA9200 AC3200 tri-band inteligentny Wi-Fi Router jak mogłem w pełni wykorzystać funkcje routera , które przedstawiają się następująco: 1 ) Po pierwsze , będąc inteligentnym routerem Wi-Fi , ma bardzo przyjazny dla użytkownika użytkownikowi interfejs tak, że ja i mój członek rodziny może lepiej zarządzać połączeniami w celu zapewnienia sprawnego doświadczenie internetu dla wszystkich członków gospodarstwa domowego . 2 ) Po drugie , router automatycznie przypisze urządzenia do łączenia obu pasmach 5GHz , które zmniejszają przekrwienie jak mam wiele podłączonych urządzeń w moim gospodarstwie domowym. 3 ) Po trzecie , urządzenie jest pod względem estetycznym , jak wygląda nowoczesna i stoi pionowo, co oznacza, że zużywa mniej miejsca. Yays ! W sumie , ja i moja rodzina jesteśmy w stanie cieszyć się wspaniałe doświadczenie surfowanie po Internecie . Dziękuję Ci.
Reply
#6

Chcę wygrać Linksys EA9200 AC3200 , ponieważ chcę , aby zobaczyć , jaka jest różnica pomiędzy tym routerem i router bezprzewodowy N kupiłem około 4 lat temu.
Reply
#7

będę chciał wygrać Linksys EA8500 . Dzięki pokryciu AC2600 i wifi zakres powinien być w stanie całkowicie pokryć moim domu w pełni i zapewnić dobre połączenie z urządzeniem kopalni do Internetu.
Reply
#8

Zasługuję wygrać Router Linksys EA8500 MaxStream AC2600 MU- MIMO Inteligentne Wi-Fi , bo chcę zrobić zastąpienia mojego obecnego routera ASUS. Porównując routera ASUS, linksys ogólna perforamnce jest lepsza niż asus jak również zasięg wifi . Czy czas na zmianę mojego 4 lat router ASUS . Dziękuję Ci.
Reply
#9

Router , który SingTel warunkiem jest straszne straszne warzyw i HDB są zbyt obfite z materiałów na ich ścianach , które zdecydowały się na Wifi zawracania powrotem do routera , kiedy uderzył w ścianę . Teraz moje pokoje mają gówniany się bez wifi i myślę, że te routery będą mieć mocniejsze sygnały przeniknąć krwawych ściany. Dzięki!
Reply
#10

Zamiast starego SingTel czarny grupowego przewidzianego , to dlaczego nie uzyskać znacznie bardziej przyciągające uspokojenia modem , który może pomieścić dwa razy więcej możliwości modemu tragiczne jesteśmy pod warunkiem. Say bye bye do powolnego internetu i nie trzeba czekać na 10 minut do krwawych jeden film , aby załadować i mogę cieszyć się dłużej snu dzięki większej szybkości pobierania do dokumentów i danych !
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)