Najlepszym miejscem do zakupu CPU + mobo
#1

Planuje uzyskać i5 6400 i Gigabyte H110M SP2V DDR3 w celu wymiany.   Wiem Sim Lim sklepów trzeba zapłacić dodatkowo , jeśli nie otrzymuję pełne prawo systemu , więc jest Qoo10 / Lazada lepiej? A może polecić mi się kupić od ?
Reply
#2

Właściwie dla CPU i mobo , myślę, że lepiej kupić od SLS , chyba że można znaleźć lepszą ofertę w Internecie.
Reply
#3

do 6500 BA. i dlaczego DDR3 mobo ? u wiedzą, że obsługuje tylko ddr3l ? chyba że u chcą używać ponownie tego barana , u lepiej dwa razy pomyśleć . http://wccftech.com/skylake-does-not...ge-ddr3l-only/ do mnie, wszystkie sklepy takie same jak długo cenie najniższy . coś jeszcze wrócić do dystrybucji . ale dla obsługi , przejdź pcthemes . inaczej, głowa do tradepac .
Reply
#4

MianBaoFren napisał: do 6500 BA. i dlaczego DDR3 mobo ? u wiedzą, że obsługuje tylko ddr3l ? chyba że u chcą używać ponownie tego barana , u lepiej dwa razy pomyśleć . http://wccftech.com/skylake-does-not...ge-ddr3l-only/ do mnie, wszystkie sklepy takie same jak długo cenie najniższy . coś jeszcze wrócić do dystrybucji . ale dla obsługi , przejdź pcthemes . inaczej, głowa do tradepac . Tak planuje ponowne wykorzystanie moich baranów . Jeśli nie muszę się nowe siłowniki DDR4 , pieniądze odpadów
Reply
#5

Swiftyz napisał: Tak planuje ponowne wykorzystanie moich baranów . Jeśli nie muszę się nowe siłowniki DDR4 , pieniądze odpadów Sprawdź, czy twoje barany są ddr3l na 1.35V . W przeciwnym razie , u lepiej uzyskanie mobo DDR4 Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#6

dobrze im internetowym nie pewny dostępności zasobów , ale jeśli u sprawdzone , że istnieje wtedy chwycić go . ale nie jestem pewien, czy u może chwycić i5 6500 już czy nie. jak na barana. tak długo u kupił b4 tych ram jest baran pół rozmiaru , prawdopodobnie jest to, że są one również ddr3l .
Reply
#7

MianBaoFren napisał: Sprawdź, czy twoje barany są ddr3l na 1.35V . W przeciwnym razie , u lepiej uzyskanie mobo DDR4 Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT Yup bardzo pewny kupiłem 8GB DDR3L zaledwie kilka miesięcy temu za około $ . 55 Chyba powinienem sprzedać go na nowy DDR4 . ZrE0_Cha0s napisał: dobrze im internetowym nie pewny dostępności zasobów , ale jeśli u sprawdzone , że istnieje wtedy chwycić go . ale nie jestem pewien, czy u może chwycić i5 6500 już czy nie. jak na barana. tak długo u kupił b4 tych ram jest baran pół rozmiaru , prawdopodobnie jest to, że są one również ddr3l . Połowa RAM rozmiar ? Faktycznie, należy wziąć pod uwagę utrzymanie mój ddr3l lub po prostu iść do przodu i uzyskać nowy DDR4 ? Tam będzie wiele znaczące?
Reply
#8

Hej! Szukam kupić 6500 + H110 (albo B150 ) też! Nie wydaje się znaleźć wszelkie dostępne tho on-line
Reply
#9

Swiftyz napisał: Yup bardzo pewny kupiłem 8GB DDR3L zaledwie kilka miesięcy temu za około $ . 55 Chyba powinienem sprzedać go na nowy DDR4 . Połowa RAM rozmiar ? Faktycznie, należy wziąć pod uwagę utrzymanie mój ddr3l lub po prostu iść do przodu i uzyskać nowy DDR4 ? Tam będzie wiele znaczące? Dun przeszkadza sprzedaży ddr3L . Trzymać go do użytku przenośnego, nadal może być używany. Zawsze można kupić te $ 699- $ 799 laptopy , 8GB RAM zmienić i dodać 250GB SSD. Będzie na równi z tymi $ laptopów 1xxx przeznaczonych do normalnego użytkowania.
Reply
#10

Swiftyz napisał: Yup bardzo pewny kupiłem 8GB DDR3L zaledwie kilka miesięcy temu za około $ . 55 Chyba powinienem sprzedać go na nowy DDR4 . Połowa RAM rozmiar ? Faktycznie, należy wziąć pod uwagę utrzymanie mój ddr3l lub po prostu iść do przodu i uzyskać nowy DDR4 ? Tam będzie wiele znaczące? Chodzi mi o to ci RAM wielkość fizyczna , która jest jak połowa standardowej wielkości pamięci RAM. Wydajność pomiędzy DDR3 i DDR4 nie wiele do codziennego użytkowania. Ale jeśli tych aplikacji, która wymaga szybszego RAM robi się nieco więcej korzyści z doładowania .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)