Czy mogę kupić 2 routerów bezprzewodowych lub 1 + 1 router bezprzewodowy
#11

chciałbym dodać coś jeszcze do dyskusji dotyczących rzekomego " marnowania sekcję Router" , jeśli używasz go jako dedykowany AP ( = jeśli u patrz Smallnetbuilder , że niedawno zrobił kilka testów na interakcji pomiędzy routingu i bezprzewodową przepustowość. Zasadniczo , tracisz wydajność routingu ruchu podczas jazdy i vice versa bezprzewodowej , a w niektórych przypadkach dość znacznie . (Tj bezprzewodowych prędkości nowego Asus RT- N66U jest spadek z ok 90Mbps do 40Mbps prostu uruchamiając 100Mbps WAN - LAN, ruch w sieci LAN , WAN całym swoim segmencie routingu . Uwaga: jego zdolność max routingu jest testowane w 810mbps , więc TTS nigdzie w pobliżu max ) Biorąc pod uwagę , że w dzisiejszych czasach większość routerów używać tego samego SoC do uruchomienia zarówno routing oprogramowania i bezprzewodowy stos , wyniki nie powinny przyjść jak tt większego zaskoczenia . Tak w każdym razie, na wynos jest nie marnujesz możliwości routera poprzez uruchomienie go jako dedykowany AP
Reply
#12

chengsun napisał: Jak mam subskrypcji błonnika , więc chciałbym coś z Gb uplink . Nie mogę znaleźć żadnego routera ( bez bezprzewodowe) z portem WAN Gb dziś ...... Tylko pytam , jeśli opuścił AP w salonie , a nie urządzenie należy podłączyć za pomocą przewodowych jest proste urządzenia jak streamer multimediów , są szanse, FE10 / 100 będzie odpowiadać również , oszczędzając pieniądze . Zresztą RB750G , ale za swoją cenę , myślę rozważyć powrót inną EnGenius ESR9850 ponownie.
Reply
#13

liangtam napisał: Tylko pytam , jeśli opuścił AP w salonie , a nie urządzenie należy podłączyć za pomocą przewodowych jest proste urządzenia jak streamer multimediów , są szanse, FE10 / 100 będzie odpowiadać również , oszczędzając pieniądze . Zresztą RB750G , ale za swoją cenę , myślę rozważyć powrót inną EnGenius ESR9850 ponownie. Pogrubiona część poważnie? Myślałam jeśli mam pole mediów w salonie to najprawdopodobniej będę miał przełącznik GB w salonie, tak że ten AP en9850 można podłączyć również , ponieważ moim salonie dostał tylko 1 punkt LAN.
Reply
#14

chengsun napisał: Pogrubiona część poważnie? Myślałam jeśli mam pole mediów w salonie to najprawdopodobniej będę miał przełącznik GB w salonie, tak że ten AP en9850 można podłączyć również , ponieważ moim salonie dostał tylko 1 punkt LAN. Ile urządzeń by Twój salon ma ? 9850 ma już portu 4 GB wbudowany przełącznik ...
Reply
#15

Qubicfactor napisał: Ile urządzeń by Twój salon ma ? 9850 ma już portu 4 GB wbudowany przełącznik ... ah , tak Hoh , zapomniałem o tym!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)