Czy mogę kupić 2 routerów bezprzewodowych lub 1 + 1 router bezprzewodowy
#1

Mam TP w magazynie. Ten piątek , ISP tech przyjdzie z ONT . Będę korzystać z własnego routera. Fakt, że moja spiżarnia drzwi zawsze będzie blisko, więc nie jestem zamierzający korzystać bezprzewodowo z magazynu . z magazynu Mam 4 LAN do 3 sypialni i salonu.   I zostały planuje kupić En9850 , 1 w składziku obok ONT stosowany jako routera bezprzewodowego z OFF, a następnie innym w salonie w trybie Bridged działającego jako AP. Dobrą rzeczą jest to En9850 LAN uplink dostał portu GB.   Wczoraj byłam na Challenger , widział 2 AP z DLINK i Edimax , DAP1360 i EW7416APNv2 . Zarówno cenie blisko En9850 lub nieco ex . Dobrą rzeczą jest to , że są dedykowane AP , ale złe jest tylko uplink 10/100 Base .   Jeśli mnie było , co byś wybrał? Prosimy nie mogę się zdecydować . Mam zamiar kupić wszystko to przychodzi PC Show, w czwartek może.
Reply
#2

chengsun napisał: Mam TP w magazynie. Ten piątek, ISP tech przyjdzie z ONT. Będę korzystać z własnego routera. Fakt, że moja spiżarnia drzwi zawsze będzie blisko, więc nie jestem zamierzający korzystać bezprzewodowo z magazynu. z magazynu Mam 4 LAN do 3 sypialni i salonu. I zostały planuje kupić En9850, 1 w składziku obok ONT stosowany jako routera bezprzewodowego z OFF, a następnie innym w salonie w trybie Bridged działającego jako AP. Dobrą rzeczą jest to En9850 LAN uplink dostał portu GB. Wczoraj byłam na Challenger, widział 2 AP z DLINK i Edimax, DAP1360 i EW7416APNv2. Zarówno cenie blisko En9850 lub nieco ex. Dobrą rzeczą jest to, że są dedykowane AP, ale złe jest tylko uplink 10/100 Base. Jeśli mnie było, co byś wybrał? Prosimy nie mogę się zdecydować. Mam zamiar kupić wszystko to przychodzi PC Show, w czwartek może. Po prostu nie ma przewagę w uzyskaniu dedykowane AP w swoim scenariuszu. W środowisku przedsiębiorstwa, dedykowane AP może pozwolić na jednolite zarządzanie, ale to nie ma zastosowania w danym przypadku. Jesteś lepiej z wszystkich 9850 jednostek, co daje elastyczność wymieniając swoje jednostki, jeśli główny routera idzie w dół, nie wspominając o niższej cenie i portów gigabitowych. Potem znowu, 9850 isnt znany ze swojej wytrzymałości bezprzewodowej. Spróbuj Asus N56U / N66U jeśli masz budżet.
Reply
#3

Qubicfactor napisał: Po prostu nie ma przewagę w uzyskaniu dedykowane AP w swoim scenariuszu . W środowisku przedsiębiorstwa , dedykowane AP może pozwolić na jednolite zarządzanie , ale to nie ma zastosowania w danym przypadku . Jesteś lepiej z wszystkich 9850 jednostek, co daje elastyczność wymieniając swoje jednostki , jeśli główny routera idzie w dół , nie wspominając o niższej cenie i portów gigabitowych . Potem znowu, 9850 isnt znany ze swojej wytrzymałości bezprzewodowej. Spróbuj Asus N56U / N66U jeśli masz budżet . I rzeczywiście rozważa N56U również. Ale, jeśli go używać tylko w trybie Bridged , rodzaj zmarnowane prawda? To znaczy, jeśli nie skorzystać z jego zdolności routingu ......
Reply
#4

chengsun napisał: I rzeczywiście rozważa N56U również. Ale, jeśli go używać tylko w trybie Bridged , rodzaj zmarnowane prawda? To znaczy, jeśli nie skorzystać z jego zdolności routingu ...... nie bardzo .. ponieważ nie można naprawdę uzyskać lepsze punkty dostępowe w tej samej cenie . ja, jestem teraz przy użyciu EA4500 w trybie zmostkowanym jako bezprzewodowy punkt dostępowy .. (=
Reply
#5

IMHO , nie ma sensu trzymać się tylko do AP.
Reply
#6

chengsun napisał: I rzeczywiście rozważa N56U również. Ale, jeśli go używać tylko w trybie Bridged , rodzaj zmarnowane prawda? To znaczy, jeśli nie skorzystać z jego zdolności routingu ...... Nie do końca , ponieważ APS kosztów N56Us zdolności tak samo jak N56U lub nawet więcej faktycznie ( dun zapominać swoją podwójną opaskę ) . Osobiście za pomocą jednego N56U jako router i jako 5 GHz kolejny most . Zmostkowany urządzenie w moim przypadku służy jako 2,4 GHz AP, switch dla mojego telewizora / HTPC , a hot spare dla urządzenia głównego routera , a także portów USB Fast Charge ( 30W ) do ładowania dziwnym urządzeniem USB . Można również ustawić go podzielić thumbdrives / drukarki też. To ostatecznie zależy od tego ile masz budżet , a obszar pokrycia masz na myśli. AP lub router nie jest kwestia tak naprawdę, skoro tak wiele routerów może zrobić tryb AP o wiele tańsze, ale nie odwrotnie.
Reply
#7

Qubicfactor napisał: Nie do końca , ponieważ APS kosztów N56Us zdolności tak samo jak N56U lub nawet więcej faktycznie ( dun zapominać swoją podwójną opaskę ) . Osobiście za pomocą jednego N56U jako router i jako 5 GHz kolejny most . Zmostkowany urządzenie w moim przypadku służy jako 2,4 GHz AP, switch dla mojego telewizora / HTPC , a hot spare dla urządzenia głównego routera , a także portów USB Fast Charge ( 30W ) do ładowania dziwnym urządzeniem USB . Można również ustawić go podzielić thumbdrives / drukarki też. To ostatecznie zależy od tego ile masz budżet , a obszar pokrycia masz na myśli. AP lub router nie jest kwestia tak naprawdę, skoro tak wiele routerów może zrobić tryb AP o wiele tańsze, ale nie odwrotnie. N56U wyposażony brzmi bardzo bogaty! Ale myślę, że będzie trzymać się en9850 ze względu na cenę , a także bezprzewodową w domu , żona N I będzie tylko przy użyciu głównie do przeglądania stron internetowych , youtune itp dla mojego głównego komputera, telewizora i NAS , ja pójdę przewodowy .
Reply
#8

chengsun napisał: N56U wyposażony brzmi bardzo bogaty! Ale myślę, że będzie trzymać się en9850 ze względu na cenę , a także bezprzewodową w domu , żona N I będzie tylko przy użyciu głównie do przeglądania stron internetowych , youtune itp dla mojego głównego komputera, telewizora i NAS , ja pójdę przewodowy . To perfekcyjnie wtedy. Co najważniejsze , kij do 2 routerów. To jeden z rzadkich płacić mniej za więcej scenariuszy
Reply
#9

Jest to port Gigabit funkcjonalnie impt dla Ciebie? Jeśli nie możesz uzyskać żadnych routerów 2T2R swojej funkcji bezprzewodowej po znacznie niższej cenie . Wyznaczony AP produkt zawiera zazwyczaj więcej funkcji w kierunku boku AP klienta , takich jak tryb powtarzania , mrówek dostosowania etc , jednak istnieją mniej ekonomii skali na AP jako mniej ppl kupić, więc firmware Wsparcie i ceny czasami nie tak dobre.
Reply
#10

liangtam napisał: Jest to port Gigabit funkcjonalnie impt dla Ciebie? Jeśli nie możesz uzyskać żadnych routerów 2T2R swojej funkcji bezprzewodowej po znacznie niższej cenie . Wyznaczony AP produkt zawiera zazwyczaj więcej funkcji w kierunku boku AP klienta , takich jak tryb powtarzania , mrówek dostosowania etc , jednak istnieją mniej ekonomii skali na AP jako mniej ppl kupić, więc firmware Wsparcie i ceny czasami nie tak dobre. Jak mam subskrypcji błonnika , więc chciałbym coś z Gb uplink . Nie mogę znaleźć żadnego routera ( bez bezprzewodowe) z portem WAN Gb dziś ......
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)