[Pomoc ] Delidding
#1

Obecnie używam i5-4670 z Hyper 212x . W temperaturze pokojowej, a temperatura procesora jest około 40 ° C . Jest to uważane za normalne , czy powinienem delid ?   Każdy członek forum kolega dostarczyć delidding usługi?
Reply
#2

Proszę skontaktować Royfrosty
Reply
#3

Spójrz na swojej wentylacji obudowy i pasty termicznej pierwszy
Reply
#4

Ach .. Delid delid !!! Ale tak czy inaczej , zanim to zrobisz żadnego delidding , proszę sprawdzić procesora , sprawdź czy chłodnica jest zamontować prawidłowo, i jakiego rodzaju pasty termicznej są rzeczywiście użyciu ? Jeśli te jej czas, że jest z nim , sugeruję , że masz jakąś nową pastę termiczną i spróbować.
Reply
#5

40 stopni ALR bardzo normalne , 80 stopni jest niebezpieczne temps . delid tylko ryzyko wmurowania cpu , ponieważ nie będziemy w stanie OC jakikolwiek.
Reply
#6

royfrosty napisał: Ach .. Delid delid !!! Ale tak czy inaczej , zanim to zrobisz żadnego delidding , proszę sprawdzić procesora , sprawdź czy chłodnica jest zamontować prawidłowo, i jakiego rodzaju pasty termicznej są rzeczywiście użyciu ? Jeśli te jej czas, że jest z nim , sugeruję , że masz jakąś nową pastę termiczną i spróbować. Próbowałem MX4 wcześniej, ale temperatura była około 3 ° C stopni niższa. Ponieważ jestem wymianą pasty termoprzewodzącej , równie dobrze może delid tak, że nie trzeba ponownie ubiegać się w przyszłości.
Reply
#7

Nie przeszkadza deliding . 40deg jest normalne w SG
Reply
#8

Pegasuswo napisał: Dlaczego chcesz delid ? Cant nawet oc CPU. Delidding jest potrzebna tylko na procesorach serii K powodują pple są już bardzo wysokie temps lub nawet dławienia KIEDY podkręcony . Nie do końca prawda. Istnieje kilka wióry , że w sobie suszy się w trakcie normalnego użytkowania. A kiedy to się stanie, temps na obciążeniu może przeciwprzepięciowe aż osiągnie ponad 90deg . Dobrym przykładem był 4790k . Częstość akcji jest tak dobry jak 4770k * jest podkręcony . Do tego są tacy , którym mają swoje 4790k delided choć ustawiono go być na szybkości akcji. Chociaż tak, chipy przetaktowywania szczególnie Haswell w SG , mają wysoką szansę trafienia limitu dławiącego gdy podkręcony do . Edit : literówka
Reply
#9

haodede napisał: Próbowałem MX4 wcześniej, ale temperatura była około 3 ° C stopni niższa. Ponieważ jestem wymianą pasty termoprzewodzącej , równie dobrze może delid tak, że nie trzeba ponownie ubiegać się w przyszłości. Podobnie jak wielu innych, powiedział. Nie chcę , aby zarobić pieniądze niepotrzebnie . Temps są coraz to całkiem normalne w 40deg . Biorąc pod uwagę obecną otoczenia w SG jest między 33-34deg teraz. Czy sprawdzić temps , gdy obciążenia . Czy jest to naruszenie 90deg ?
Reply
#10

Proponuję obejrzeć ten film pierwszy Podsumowując , nie ma absolutnie nie ma sensu
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)