200Mbps Singtel Fibre / Utrata połączenia regularne
#1

cześć Odkąd zainstalowano Singtel Fibre 200Mbps, doświadczenie miesza się z dobrych i złych. Dobry? - Bardzo duża szybkość / nawet bezprzewodowej. Zły? Pierwsze odciąć bardzo często, nawet połączenia przewodowego.   Miesiąc później, Singtel przyszedł i wymienić router bezprzewodowy tempie. Właściwie dzisiaj problemem nadal występuje. Denerwujący. DIN mam ten problem za pomocą 15Mbps ADSL.   Singtel wspomniał również Sony Xperia Z trybie online ma odcięte połączenie dla całego domu. A są one wykonywane na firmware aby przeciwdziałać. Cóż, nie mam Xperia Z ale mój najmłodszy posiada Xperia V. Powiedział, że modelka nie ma problemu. Ale moje doświadczenie wykazało inaczej (choć nie w 100% pewien)   Kiedy mój chłopak się zalogować z jej Xperia V, rzeczywiście gra zaczyna zachowywać bzika. I istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że V jest również ograniczona. Jednak bez jej V logowania, połączenie odcina się również kilka razy dziennie.   PYTANIE: Należy wymienić tempo dzięki Singtel? Czy powinienem zakupić jedną osobę trzecią np CISCO czy ASUS? I to działa? Czy Xperia V problem z Singtel?   Ktoś ma jakieś doświadczenia w tej sprawie? Chciałbym usłyszeć wasze. pozdrowienia Pion
Reply
#2

Uzyskaj SingTel wymienić modem. Najnowszy firmware ma problem z Xperia telefonów.
Reply
#3

whaleshark87 napisał: Uzyskaj SingTel wymienić modem. Najnowszy firmware ma problem z Xperia telefonów. cześć Został on zastąpiony jeden miesiąc po mojej instalacji ciekawie zaproponowali starszą modem router bezprzewodowy , który poinformowano mnie, może rozwiązać problemy telefonów Xperia . DIN Biorę go , ponieważ: 1. Xperia V nie wpływa , jak mi powiedziano 2. Tylko 1 port RJ45 jest użyteczna z tyłu Wziąłem ten sam model w zamian. Stąd mój problem nadal występuje . Ktoś wie , czy Singtel ma pochodzić z oprogramowaniem ?
Reply
#4

masz jakiś stary router , gdzie można go używać na swojej córki Xperia V ?
Reply
#5

Xperia V nie mają nic wspólnego z bezprzewodowym routerem pod warunkiem.
Reply
#6

feintan napisał: masz jakiś stary router , gdzie można go używać na swojej córki Xperia V ? Nie, ja nie . Ale gdy reszta problemów z połączeniem doświadczenia rodziny , użyję mojego handphone hotspot 3G dla niej korzystać. (Jestem jeszcze na starym planie 12GB , więc nie jest to zbyt ryzykowne ) .
Reply
#7

Uzyskaj renomowanego routera jak Linksys, DLINK lub routera ASUS.
Reply
#8

im przy użyciu włókna singnet za 100/50 o ASUS N56U bezpośredniego połączenia i jego najlepszą inwestycję miałem do tej pory. Nie d / c , jak daleko wifi może tylko raz dostał jakąś dziwną wifi z rozwiązany po prostu restart routera. Jeszcze lepszy prędkości. Słyszałem, że ponieważ przeć aktualizacji firmware tempie thru , może wpłynąć na N56U asus , ale do tej pory dla dość długo nie doświadczają takich rzeczy, o ile oczywiście podczas ich czas konserwacji. Im również za pomocą głosu cyfrowego ( mio głosowej ), w których u można ustawić na porcie N56U 3 podłączyć go do routera , a następnie tempo ur telefon lub u można po prostu poprosić o bezpośrednie podłączenie do ONT . dobra inwestycja każdym razie, jeśli u abonenta , jak zmieni się Starhub lub mr nadal powinien mieć możliwość korzystania z wystarczy zauważyć : Router wifi tempo jest dość słaba w porównaniu do średniej bezprzewodowych . Spóźniony jak bezprzewodowego standardu G . szybciej, ale zakres jest bzdura
Reply
#9

fleas1 napisał: im przy użyciu włókna singnet za 100/50 o ASUS N56U bezpośredniego połączenia i jego najlepszą inwestycję miałem do tej pory. Nie d / c , jak daleko wifi może tylko raz dostał jakąś dziwną wifi z rozwiązany po prostu restart routera. Jeszcze lepszy prędkości. Słyszałem, że ponieważ przeć aktualizacji firmware tempie thru , może wpłynąć na N56U asus , ale do tej pory dla dość długo nie doświadczają takich rzeczy, o ile oczywiście podczas ich czas konserwacji. Im również za pomocą głosu cyfrowego ( mio głosowej ), w których u można ustawić na porcie N56U 3 podłączyć go do routera , a następnie tempo ur telefon lub u można po prostu poprosić o bezpośrednie podłączenie do ONT . dobra inwestycja każdym razie, jeśli u abonenta , jak zmieni się Starhub lub mr nadal powinien mieć możliwość korzystania z wystarczy zauważyć : Router wifi tempo jest dość słaba w porównaniu do średniej bezprzewodowych . Spóźniony jak bezprzewodowego standardu G . szybciej, ale zakres jest bzdura Może twój dom zbyt duże la ?
Reply
#10

zbyt duże, tak naprawdę nie jest to problemem. Chodzi o ścianach i jak grube są. Ściany betonowe to prawdziwy zabójca WiFi. im korzystanie porównując go do innych routerów Wireless-N i moim starym bezprzewodowej G
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)