Różnica między USB 3.0 i USB 2.0 Ethernet Adapter USB
#1

Czy mógłby ktoś podać mi link potwierdzający , że adapter USB3.0 Ethernet zapewnia prędkość do 1Gbps i USB2.0 tylko zbyt 100Mbps ? Przyczyna cena różni się o połowę , więc myślisz , że ja , który powinienem dostać
Reply
#2

Jeśli transfer wielu dużych plików danych, jak często 1gigabyte pliku wideo między komputerami , to będzie potrzebna wersja Gigabit dać, że dodatkowy impuls . Jeśli tylko przenieść małe pliki często jak wiele megabajtów plików mp3 , a następnie można zaoszczędzić trochę pieniędzy z jednego 100Mbps . Gigabit mogą być realizowane wyłącznie na USB3 ponieważ starszy i wolniejszy USB2 nie posiada wystarczającej przepustowości . Prosta odpowiedź : uzyskać wersji Gigabit USB3 .
Reply
#3

Cześć ludzie , łączna tech idiotą tutaj . Mój Acer Predator pulpit NIC ale smażone w czasie burzy pomimo podłączony do gniazdka elektrycznego z ochroną przed przepięciami. Te karty sieciowe dostępne w SIM LIM są raczej ex i nie mam pojęcia, jak się do tego zabrać instalowania go na początku. Czy istnieją inne sposoby na tańsze , aby uzyskać połączenie z internetem. Czy D- Link Adapter Ethernet być stosowany w miejsce NIC w tej sprawie. Chciałbym przywrócić funkcję zarówno przewodowych i bezprzewodowych . Każde wejście jest mile widziana.
Reply
#4

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Model ten wymaga demontażu procesora. Czy ktoś może polecić jedną , która nie Lubię to
Reply
#5

soupyeyes napisał: Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Model ten wymaga demontażu procesora. Czy ktoś może polecić jedną , która nie Lubię to Użyłem Rosewill dongle USB 3.0 ( recenzja TUTAJ : Rosewill USB 3.0 do sieci Gigabit Ethernet Dongle | pryszcza Seng blog ). Całkiem przyzwoita wydajność .
Reply
#6

zitseng napisał: Użyłem Rosewill dongle USB 3.0 ( recenzja TUTAJ : Rosewill USB 3.0 do sieci Gigabit Ethernet Dongle | pryszcza Seng blog ). Całkiem przyzwoita wydajność . Dzięki za rekomendację. Thot na uzyskanie klucza ale szerokopasmowego włókna będę coraz to zaledwie 100 m , a mój jest stary pulpit Predator , nie wiem, czy klucz sprzętowy Rosewill będzie działać w moim przypadku . Mając nadzieję na znalezienie zewnętrznego NIC dla komputerów stacjonarnych , które mogą łączyć się zarówno do sieci bezprzewodowej i przewodowej , jeżeli takie urządzenie nie istnieje.
Reply
#7

Każdy pomysł, gdzie można kupić ten Rosewill USB ?
Reply
#8

Wystarczy kupić Asus AC- 56 la dostępny wszędzie jeden USB
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)