Te 5 PC Części Raczej umrzeć : Jak przedłużyć ich długość życia
#1

Te 5 PC Części Raczej umrzeć : Jak przedłużyć ich długość życia   Och szczenię co smutna prawda
Reply
#2

Jest różnica między braku we wczesnym okresie życia vs braku na koniec okresu Ponadto, na pewno nie o wprowadzenie GPU na liście , ale oddanie dość dużo reszty systemu w tym liście "top"
Reply
#3

ale im wciąż nie jest pewien , gdzie dostali te raportu statystycznego z
Reply
#4

Czytaj podobne rzeczy pobierane z internetu i zszywane razem w wyrób.
Reply
#5

przestarzałe artykuł ... DDR4 RAM teraz można przetaktować bez radiatora
Reply
#6

Prawidłowa procedura konserwacji PC musi być wykonywana w celu zachowania żywotności Skup części komputerowych dłużej.
Reply
#7

mój komputer działa już od prawie roku 24/7 żadnych problemów w ogóle ...
Reply
#8

Cóż, mój pokładzie układ sieciowy zmarł pierwszy . Tydzień z powrotem moja gpu . Gpu nie umiera szybko, jeśli masz dużo gry.
Reply
#9

HDD dla mnie zwykle umiera pierwszy Nie miałem żadnej innej części matrycy na mnie tak daleko , może Napęd DVD nie działa tak dobrze jak poprzednio Chyba Wysłane z kosmosu przy użyciu GAGT
Reply
#10

Ostatnio , gdy robiłem coś prostego jak zmiana wentylator na chłodnicy mojego procesora , 2 części udało jednocześnie: Moje drogie PSU które kupiłem specjalnie z Amazon po przeczytaniu entuzjastyczne recenzje na nim zmarł po 1 rok 10 miesięcy użytkowania. 1 z 4 laski DDR3 RAM umarła , ale nigdy nie przeszkadza, aby go zastąpić , jak będę przełączania DDR4 do końca roku. Moja płyta główna MSI , a dyski twarde były w użyciu od 2013 roku i nadal będzie silny . Jestem szczególnie zaskoczony, jak długo moje dyski trwało ponieważ wszystkie z moich dysków zewnętrznych udało się bardzo szybko . GPU prawdopodobnie nie zawiedzie się na mnie, bo uaktualnienie co 2-3 lata Płyta główna i procesor są największe obawy dla mnie cos to taki ból w dupie je wymienić , jeśli nie powiedzie się. Na szczęście dla mnie , ja nie doświadczyłem tego jeszcze .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)