decyzja Podwozie
#1

Szukasz pomocy , aby zdecydować, w którym PC Podwozie dostać . decydując się na   1. Phanteks Enthoo Pro M akrylowa - $ 149 ( Lazada ) 2. Fractal Design Define R5 - $ 169 (PC Theme) 3. Deepcool Dukase V2 $ 89 ( Lazada )   Wszystkie ceny są wstępnie zniżki .. Dla lazada może być tańsze przyczyną czarnych sprzedaży piątkowe wkrótce. Używam GTX1070 Zotac Amp Edition dla GPU , nie zamierza podkręcania lub SLI, przy użyciu wentylatorów seryjnych . Myśląc , czy przepływ powietrza i ciszy będzie naprawdę dużym czynnikiem ? Może sugerować, co jest lepsze dla telewizji kablowej / Zarządzanie estetyki szczególnie jeśli mam przed użyciem tych przypadkach?
Reply
#2

Moje dotychczasowe doświadczenia z R5 jest bardzo pozytywny, konfiguracja ATX . Jest to także dobre miejsce w ogóle, zalecane przez wielu tutaj .
Reply
#3

R5 jest nadal dobry przepływ powietrza i obudowy ciszy . wyprowadzenie kabla ok . Estetyka jeśli u coraz wersję okna można rozważyć uzyskanie taśm LED . ale można również uzyskać u R5 na lazada również.
Reply
#4

stosując R5 nie narzeka na niego. Sprawa gd .. tańsze od lazada
Reply
#5

dawntime napisał: Moje dotychczasowe doświadczenia z R5 jest bardzo pozytywny, konfiguracja ATX. Jest to także dobre miejsce w ogóle, zalecane przez wielu tutaj. ZrE0_Cha0s napisał: R5 jest nadal dobry przepływ powietrza i obudowy ciszy. wyprowadzenie kabla ok. Estetyka jeśli u coraz wersję okna można rozważyć uzyskanie taśm LED. ale można również uzyskać u R5 na lazada również. ICIC. Tak mam ACTL przeczytać na forach tu i zobaczyłem R5, która pozwoli mi podjęcie decyzji. Widziałem też było zero? Zaproponuj DEEPCOOL na obudowie budżetu. Osobiście nie jestem bardzo obeznany w rzeczy PC więc pomyślałem Deepcool i R5 rzeczywiście są podobne. Nie rozumiem różnicy haha. Tak zdałem sobie sprawę, można dostać się na Lazada też. Jeśli duży rabat, na pewno coraz R5 białego złota. Mam nadzieję, że to nie wygląda dziwnie z czarnym monitorem / głośnikowe / modemu lol. Właściwie lubię te 3 przypadki, bo oni mają zalety estetyki jak akryl dostał pełne przejrzystą stronę, Deepcool piękny przednią i pokrywę zasilacza. Fractal jest tylko ogólnie ok dla mnie haha EDIT: To było rzeczywiście Moneyface haha mój zły
Reply
#6

Rekraisa napisał: ICIC. Tak mam ACTL przeczytać na forach tu i zobaczyłem R5, która pozwoli mi podjęcie decyzji. Widziałem też było zero? Zaproponuj DEEPCOOL na obudowie budżetu. Osobiście nie jestem bardzo obeznany w rzeczy PC więc pomyślałem Deepcool i R5 rzeczywiście są podobne. Nie rozumiem różnicy haha. Tak zdałem sobie sprawę, można dostać się na Lazada też. Jeśli duży rabat, na pewno coraz R5 białego złota. Mam nadzieję, że to nie wygląda dziwnie z czarnym monitorem / głośnikowe / modemu lol. Właściwie lubię te 3 przypadki, bo oni mają zalety estetyki jak akryl dostał pełne przejrzystą stronę, Deepcool piękny przednią i pokrywę zasilacza. Fractal jest tylko ogólnie ok dla mnie haha EDIT: To było rzeczywiście Moneyface haha mój zły Tak Deepcool jest dla użytkownika napięty budżet, ale różnice między Deepcool i FD jest materiał i zbudować dla niego. IIRC Deepcool mają plastikową dotyk ale R5 jest metalowy czuć. to w sposób U nadal płacenia dla przypadku jakości. kolor mądry wciąż do u. (Cos u're jeden radzić sobie z nim codziennie, nie nam)
Reply
#7

Tak zapewne albo coraz R5 lub z Phanteks .. Wystarczy , że okno akrylowe mogą być łatwe do zera : / Ktoś może mi powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy R5 i definiowanie S ? Także jeśli kupujemy wszystkie części komputera, zostanie druty być czerwony i żółty ? haha bo dostaję okienkowy wersję dla podwozia EDIT: Czy moja sprawa wygląda bardzo nagie w / o dodatkowych wentylatorów i rzeczy? Również za pomocą wentylatora stock CPU. Również ktoś wie gdzie można uzyskać Phanteks Pro M szkło hartowane ?
Reply
#8

Ktoś wie gdzie można kupić osłonę PSU ? Jeśli coraz R5 Chcę cover haha .. nie lubię , jak zasilacz wygląda tak siedząc tam
Reply
#9

Pożyczy w moim wsparciem dla R5. Na górze jest cichy, ma dobrą ochronę przed pyłem , jak również.
Reply
#10

Rekraisa napisał: Tak zapewne albo coraz R5 lub z Phanteks .. Wystarczy , że okno akrylowe mogą być łatwe do zera : / Ktoś może mi powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy R5 i definiowanie S ? Także jeśli kupujemy wszystkie części komputera, zostanie druty być czerwony i żółty ? haha bo dostaję okienkowy wersję dla podwozia EDIT: Czy moja sprawa wygląda bardzo nagie w / o dodatkowych wentylatorów i rzeczy? Również za pomocą wentylatora stock CPU. Również ktoś wie gdzie można uzyskać Phanteks Pro M szkło hartowane ? czerwony i żółty ? u oznacza wewnętrzny ? dun sądzę ... Nadal do u chcą dodać coś jeszcze oprócz LED, co fanów należy zainstalować w taki sposób, że przepływ powietrza jest równowaga powietrza wewnątrz . jak dla phanteks pro m TG być może skontaktować się z cybermind .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)