Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Patrzę na niektórych Top End domowych bezprzewodowych routerów gigabitowych na rynku. Asus jest udowodnione wiem, ale jak o modelach 3 TP -Link już wspomniałem w tytule ?   Są nawet warte rozważenia ? Czy są jakieś inne, które mogę patrzeć na innych niż Asus ?   Dzięki.
Reply
#2

Co chcesz wiedzieć? WDR3600 i WDR4300 jest zasadniczo taki sam system podstawowy , Procesor @ 560MHz RAM 8MB flash i wszystkie z wyjątkiem WDR4300 ma 3x3 na 5GHz podczas WDR3600 ma 2X2 na 5GHz . Oba są 2X2 na 2.4GHz Wewnętrznie 1 mniejszej anteny na 5GHz . WDR4900 jest inny model PowerPC Processor @ 800MHz, samo RAM, 16MB Flash, 3X3 na 2,4 i 5 GHz . TP -Link ma backdoora problem chyba użyć oprogramowania innych firm.
Reply
#3

ArcticCheetah napisał: TP -Link ma backdoora problem chyba użyć oprogramowania innych firm. Wspaniały! Jest to ten rodzaj rzeczy , które chcę wiedzieć. Co to jest backdoor Wydanie mówisz ? Jakie inne marki / modele można polecić?
Reply
#4

windwaver napisał: Wspaniały! Jest to ten rodzaj rzeczy , które chcę wiedzieć. Co to jest backdoor Wydanie mówisz ? Jakie inne marki / modele można polecić? Po skonfigurowaniu zdalnego zarządzania , a następnie zostaną dotknięte przez backdoora , inaczej jesteś w porządku ! Może być ustalona przez migające firmware do OpenWRT . Można rozważyć ASUS lub Netgear ?
Reply
#5

kashix napisał: Po skonfigurowaniu zdalnego zarządzania , a następnie zostaną dotknięte przez backdoora , inaczej jesteś w porządku ! Może być ustalona przez migające firmware do OpenWRT . Można rozważyć ASUS lub Netgear ? Netgear dostał gigabitowego portu RJ45 ?
Reply
#6

windwaver napisał: Netgear dostał gigabitowego portu RJ45 ? Oczywiście .. Idź do wyższych modeli końcowych mają gigabit
Reply
#7

kashix napisał: Oczywiście .. Idź do wyższych modeli końcowych mają gigabit Właśnie sobie przypomniałem , że muszę porty USB , a także, jak najlepiej jest 2xUSB ale przynajmniej musi mieć portu 1xUSB .
Reply
#8

Ktoś wie najtańszą cenę za jeden z tych 3 modeli ? WDR3600 WDR4300 WDR4900 Niektórzy ludzie w internecie mówi 4300 jest najbardziej stabilna spośród trzech , czy to prawda?
Reply
#9

windwaver napisał: Ktoś wie najtańszą cenę za jeden z tych 3 modeli ? WDR3600 WDR4300 WDR4900 Niektórzy ludzie w internecie mówi 4300 jest najbardziej stabilna spośród trzech , czy to prawda? WDR3600 - 119 $ WDR4300- $ 139 WDR4900 - 169 $
Reply
#10

whaleshark87 napisał: WDR3600 - 119 $ WDR4300- $ 139 WDR4900 - 169 $ Dzięki za cenę , wydaje się, że sweet spot jest 4.300 prawda
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)