Strumieniowej transmisji wideo za pośrednictwem sieci VPN , doradzać
#1

Mam M1 BB ze statycznym IP i chciałbyś zapisać się do sieci VPN w celu oglądania Netflix .   Jak już zarejestrować się w M1 , to będzie za późno , aby podnieść MR jak wielu mogło przeglądowi.   Odtąd , aby wypełnić lukę , po prostu zastanawiasz się , czy nie ma znajomych wcześniejsze doświadczenie dzielenia które VPN lub inne alternatywy , aby uzyskać dostęp do urządzenia strumieniowe wideo z USA proszę.   Z góry bardzo dziękuję.
Reply
#2

Heaven100 napisał: Mam M1 BB ze statycznym IP i chciałbyś zapisać się do sieci VPN w celu oglądania Netflix . Jak już zarejestrować się w M1 , to będzie za późno , aby podnieść MR jak wielu mogło przeglądowi. Odtąd , aby wypełnić lukę , po prostu zastanawiasz się , czy nie ma znajomych wcześniejsze doświadczenie dzielenia które VPN lub inne alternatywy , aby uzyskać dostęp do urządzenia strumieniowe wideo z USA proszę. Z góry bardzo dziękuję. Można dostać niektóre ref z którego VPN jest najlepszy i najtańszy dla użytkowników singapore ???
Reply
#3

U można spróbować unotelly
Reply
#4

oric1 napisał: Można dostać niektóre ref z którego VPN jest najlepszy i najtańszy dla użytkowników singapore ??? Dzięki. Czytałem, że tor przed podjęciem decyzji zasięgnąć dodatkowej porady tutaj . Zauważyłem, że nie wiele M1 BB abonenta wspomniano preferowanego VPN. Znalazłem większość dyskusji były SH, ST, MR i VQ . Jako początkujący , tak bardzo martwić i chcesz dowiedzieć się dalsze inne doświadczenia użytkownika przed skokiem na pokładzie.
Reply
#5

abstrax napisał: U można spróbować unotelly Czy zdarza Ci się M1 użytkownika na unotelly ?
Reply
#6

Heaven100 napisał: Czy zdarza Ci się M1 użytkownika na unotelly ? Nie ... I na VQ na freedomVPN . Ostatni raz, kiedy byłem w ST Próbowałem unotelly próby n oglądania TVB na moim komputerze .... dość dobry dowcip brak buforowania . Byłem tiking subskrybować ale mój VQ ma się niebawem więc dun wan odpadów więcej $$ . U może spróbować swoich próbną 1st b4 u założyć swój pakiet. Bez zobowiązań.
Reply
#7

abstrax napisał: Nie ... I na VQ na freedomVPN . Ostatni raz, kiedy byłem w ST Próbowałem unotelly próby n oglądania TVB na moim komputerze .... dość dobry dowcip brak buforowania . Byłem tiking subskrybować ale mój VQ ma się niebawem więc dun wan odpadów więcej $$ . U może spróbować swoich próbną 1st b4 u założyć swój pakiet. Bez zobowiązań. Jak mam również Samsung Smart TV , nie wiem, czy mogę skonfigurować VPN , abym mógł wybór do oglądania programów zagranicznych z każdym komputerem lub telewizorem. Jeśli można , muszę zmienić konfigurację gdy postanowiłem oglądać programy przełączania między Smart TV i komputera ?
Reply
#8

Heaven100 napisał: Jak mam również Samsung Smart TV , nie wiem, czy mogę skonfigurować VPN , abym mógł wybór do oglądania programów zagranicznych z każdym komputerem lub telewizorem. Jeśli można , muszę zmienić konfigurację gdy postanowiłem oglądać programy przełączania między Smart TV i komputera ? Gdy u rejestrować się na rozprawę , to jest z instrukcją , w jaki sposób aktywować sieci VPN za pomocą trybu klienta lub routera.
Reply
#9

Jeśli jesteś w Singapurze następnie sprawdzić oric1 ref lub ten, który VPN jest najlepszy i najtańszy dla użytkowników singapore ???
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)