Klinika Hardware
#1

Kupiłem ten AS3204T Asustor kilka dni wstecz, tylko dostał się do konfiguracji to dziś.   mają tylko jedną 4TB HDD Toshiba z dostępnego gniazda 4. Podczas gdy dysk jest "wirowania", jest jakaś wibracja / dźwięk, który następnie powoduje hałas wychodzący z NAS. Ponieważ jest to mój 1. NAS, nie jestem pewien, czy jest to normalne zachowanie.   Więc to jest normalne, że jak "pukania / cracking" dźwięk co kilka sekund?   Niestety, jeśli nie mogę wyjaśnić dokładnie co to jest. Próbuję ciężko.   Aktualizacja:   Ok, po trochę więcej badań, prawie pewien, że to ze względu na hałas HDD.   oto dźwięk, że udało mi się dostać. można słuchać siebie. na głośnik trochę głośniej słyszeć wyraźniej.     https://dl.dropboxusercontent.com/u/.../NAS_Sound.mp4   btw, wziąłem audio spoza NAS (obudowy nienaruszonym).   Dobrze, niektóre bardziej zaktualizować. Otworzyłem obudowę, zmienił gniazdo HDD i dokręcić śrubę. Oto hałas HDD.     https://dl.dropboxusercontent.com/u/...n_NAS_Case.mp4   Potrzeba na trochę bardziej głośno, żeby go usłyszeć. Chciałbym, że to powinno być normalne, jak dysk się kręci?   I jeszcze jedna rzecz, którą zauważyłem jest to, że gdybym umieścił obudowy w ten sposób     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   To sprawia, że więcej hałasu z obudowy.   ale jeśli ten sposób, to nie dużo hałasu.     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Mają u próbował go na pulpicie , jak również? Sprawdź, czy istnieje podobny dźwięk , jak również , a może u można zamienić na dysku twardym yo NAS i zobaczyć czy jest jakiś podobny dźwięk , jak również?
Reply
#3

BlackCube napisał: Kupiłem ten AS3204T Asustor kilka dni wstecz, tylko dostał się do konfiguracji to dziś . mają tylko jedną 4TB HDD Toshiba z dostępnego gniazda 4. Podczas gdy dysk jest " wirowania " , jest jakaś wibracja / dźwięk , który następnie powoduje hałas wychodzący z NAS. Ponieważ jest to mój 1. NAS , nie jestem pewien, czy jest to normalne zachowanie . Więc to jest normalne, że jak " pukania / cracking " dźwięk co kilka sekund ? Niestety , jeśli nie mogę wyjaśnić dokładnie co to jest. Próbuję ciężko. Hv u zabezpieczyć go prawidłowo?
Reply
#4

BlackCube napisał: Kupiłem ten AS3204T Asustor kilka dni wstecz, tylko dostał się do konfiguracji to dziś . mają tylko jedną 4TB HDD Toshiba z dostępnego gniazda 4. Podczas gdy dysk jest " wirowania " , jest jakaś wibracja / dźwięk , który następnie powoduje hałas wychodzący z NAS. Ponieważ jest to mój 1. NAS , nie jestem pewien, czy jest to normalne zachowanie . Więc to jest normalne, że jak " pukania / cracking " dźwięk co kilka sekund ? Niestety , jeśli nie mogę wyjaśnić dokładnie co to jest. Próbuję ciężko. Drogi BlackCube , Możliwy zapis wideo i pokazać nam ? Pozdrowienia, JK
Reply
#5

Rozruchu bez dysku , wciąż mam dźwięk pukania ?
Reply
#6

ZrE0_Cha0s napisał: Mają u próbował go na pulpicie , jak również? Sprawdź, czy istnieje podobny dźwięk , jak również , a może u można zamienić na dysku twardym yo NAS i zobaczyć czy jest jakiś podobny dźwięk , jak również? Już w konfiguracji Nas Liao nie można podłączyć i korzystać z mojej prawej strony PC ? Mogę spróbować innego dysku chociaż. batniss napisał: Hv u zabezpieczyć go prawidłowo? Tak. Całkiem pewna. Wysyłane z LGE Nexus 5 wykorzystaniem GAGT
Reply
#7

AverTek napisał: Drogi BlackCube , Możliwy zapis wideo i pokazać nam ? Pozdrowienia, JK Film prawdopodobnie nie pokaże nic . Wibracje nie jest tak ekstremalna , aż widać. Ale można usłyszeć dźwięk . Xonix napisał: Rozruchu bez dysku , wciąż mam dźwięk pukania ? Mogę spróbować. Co mi się nie starają się zdejmując obudowę i usłyszał dźwięk wirowania hdd ale wibracja jest znacznie mniejsza. Wysyłane z LGE Nexus 5 wykorzystaniem GAGT
Reply
#8

Tak czy inaczej. Mogę tylko próbować testować jak mogę w tym 2 dzień. Iść do podróży służbowej na kilka tygodni. Wysyłane z LGE Nexus 5 wykorzystaniem GAGT
Reply
#9

wyjąć HDD i zasilanie Loh jest albo wentylatora lub HDD
Reply
#10

Może to czeka, aby zapytać, kto tam
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)