Backup dla Work - SSD lub zewnętrzny dysk twardy ?
#1

Cześć , muszę przełączać się między laptopami często do pracy , więc przechowywać swoje pliki w pamięci USB ale pliki są coraz zbyt duże teraz , zwłaszcza moje spojrzenie pliki archiwów . Czy SSD jest bardziej odpowiedni , ponieważ będę pisać na dysku wiele razy dziennie ? Zwykle po prostu moje pliki robocze , takie jak Word doc itp zapisany bezpośrednio do mojego pendrive'a . Wdzięczni za wszelkie rady i sugestie. Chciałem kupić zewnętrzny dysk twardy , ale mój przyjaciel zaproponował próbuje SSD , których nie znam .
Reply
#2

To zależy od pojemności , które potrzebujesz. > 250GB zewnętrzny dysk twardy , a następnie ... dostać 1TB HDD ext dla < $ 100. < 250GB SSD następnie zewnętrzna ... dostać 250GB ext SSD za 200 $ . < 128GB dysk następnie USB3 błysku .... 128GB dysk kciuka za $ . 41
Reply
#3

Jeśli do tworzenia kopii zapasowych , słyszałem, że lepiej jest użyć HDD. Jeśli umiera dysku , szansa na odzyskanie danych z dysku jest lepsza. SSD , sposób przechowywania danych jest bardziej złożona. Ponadto SSD ma ograniczoną liczbę cykli zapisu do pamięci NAND . Jeśli piszesz i przepisać częściej , może trafi swój limit szybko. Ale nadal powinien trwać ci 3 do 5 lat minimum.
Reply
#4

Jeśli u są niezgrabne i jesteś zawsze podłączeniem i na zewnątrz Czuję się lepiej ssd
Reply
#5

jeśli są niezgrabne przejdź do niezawodnego SSD jak ... SanDisk. Można użyć oprogramowania do odzyskiwania na dysku twardym , ale nie SSD. więc zawsze mieć inną kopię zapasową Albo po prostu kupić większy thumbdrive Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#6

Idź do SanDisk Extreme Pro 128GB dysk kciukiem na 93 $ , skrajne szybkiego odczytu / zapisu bez kabla.
Reply
#7

Jeśli planujesz dostać SSD przechowywanie typu , można spróbować tego kombi. OCZ 240GB http://www.lazada.sg/ocz-tr150-sata-...b-7973354.html Następnie kupić zewnętrzną obudowę . http://www.lazada.sg/orico-2599us3-t...l-7907540.html
Reply
#8

Ty przechowywania danych bezpośrednio do urządzenia zewnętrznego , czy to SSD lub HDD. Nosisz go codziennie między domem a biurem. SSD będzie bardziej niezawodne przechowywanie wziąć uderzeniami i spada po drodze. Ale ty nie masz żadnych BACKUP . Przechowywanie na dysku zewnętrznym nie jest w kopii zapasowej. Uszkodzenie lub utrata dysku zewnętrznego spowoduje utratę ważnych danych , które nie mają kopii w innym miejscu. Czy uważają, że podczas zakupu kopii zapasowej.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)