Asus RT- N56U Wireless SingTel i prędkość 300 włókien wolno.
#1

cześć wszystkim   Właśnie przeniesieni do 300 Mbps Singtel planu i zrozumiał mój N56U jest wprowadzenie tylko 150 Mbps na bezprzewodowych . Próbowałem szczypanie ustawienia bezskutecznie. Firmware jest najnowszy .   Aby przetestować , podłączyłem Apple AirPort Extreme do N56 -U i otrzymał sygnał bezprzewodowy był 280mbps   Wydaje się, że N56 -U jest powolny . Czy ktoś może doradzić , jeśli są one przeżywają ten sam problem i co może być fix ?   Albo mogę po prostu trzeba przejść do nowego routera sieciowego np Asus AC66 -U , który może obsługiwać większe prędkości ?   Dziękuje wszystkim
Reply
#2

Hmm bezprzewodowa obsługa adaptera do 300Mbps i 150Mbps ?
Reply
#3

Bezprzewodowa karta na moim MacBook Pro? Jest AC gotowy. Jak zauważył prędkość bezprzewodowej jest 280ghz z AirPort Extreme
Reply
#4

ifini_t napisał: Bezprzewodowa karta na moim MacBook Pro? Jest AC gotowy. Jak zauważył prędkość bezprzewodowej jest 280ghz z AirPort Extreme Ten router może obsługiwać do 300Mbps , ale to nie oznacza, że u dostanie pełne 300 i dlatego słowo do służy . Do oznaczało maksymalną prędkość może obsługiwać tak kiedyś u może stać się bardzo blisko do max i kiedyś u nie może być tak blisko . Właściwie takie prędkość jest bardzo dobra, jak średnio powinno to być 90 % -99,9 % wartości max. Lokalny prędkość jest większa niż 90 % , tak już bardzo dobre. Niektóre routera tylko 50% max.
Reply
#5

Hi Henry Dzięki za odpowiedź na moje kwestie Myślę, że masz misread mój post Oto prędkość wifi otrzymuję od mojego planu SingTel 300 włókien Asus RT- N56U prędkości WiFi: 150Mbps średniej Jabłko AirPort Extreme speed internet : 290mbps średniej Moje pytanie brzmi, dlaczego lotnisko Ekstremalne może trafić 290mbps gdy RT- N65U może zarządzać tylko trafić w połowie prędkości od mojego planu 300 włókien Moje następne pytanie to mam potem zmienić na Asus RT- AC66U , aby uzyskać lepsze prędkości tak, że mogę korzystać z planu 300 włókien , które mam płacić za i spodziewa się cieszyć. W przeciwnym razie po prostu kupić AirPort Extreme które potwierdzają można uzyskać 290mbps Dzięki
Reply
#6

Oba testy są oparte na tej samej odległej / liczba ścian do komputera Mac ? Czy Twój Mac podłączeniu routera Asus na 5GHz ?
Reply
#7

Solaride napisał: Oba testy są oparte na tej samej odległej / liczba ścian do komputera Mac ? Łączysz na 5GHz ? Tak jak to w tej samej odległości , i obie podłączone do 5GHz
Reply
#8

Tryb Klejenie Kanał włączony ?
Reply
#9

hmmm Niestety nie jestem pewien co masz na myśli tryb łączenia kanałów. Proszę oświecić
Reply
#10

ifini_t napisał: hmmm Niestety nie jestem pewien co masz na myśli tryb łączenia kanałów. Proszę oświecić Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Spróbuj powyższe ustawienia 5GHz . Można wybrać inne " Control Channel " . źródło: gabroski : Ustawienia Asus RT N56U
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)