0F4 BSOD przez Ntoskrnl.exe
#1

Cześć każdy ,   moja com zostały uruchomione bardzo sprawnie przez 5 miesięcy po pierwszym BSOD . powtarzały się teraz ponownie. zdarzyć się w trakcie grania połowy pochodzą z dźwiękiem niektóre zatrzymując się od mojego głośnika i po kilka sekund , a następnie wywołać BSOD .   Zrobiłem 1. memtest 2/4 przechodzi bez błędu 2. Szybkie skanowanie z WD ratownik na moim HHD = brak błędu 3. malware skanowane zbyt 4. Prime95 testem mieszanki pod temperaturze pokojowej przez prawie 10 minut   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz 0 błędy i ostrzeżenia , ale temperatura twierdza do 100C , a ja natychmiast przerwać Nowa Pasta termoprzewodząca zastosowano 5 miesięcy temu   jest jakaś próba mogę spróbować? Grałem raz drugi gra . wydaje się być ukarane
Reply
#2

dobrze im nie wiem, czy u mieć google go samodzielnie , czy też nie . Ale widzę, wiele wskazuje na swoje problemy z pamięcią, może być Twoja barana lub plik strony. ale ponieważ u powiedzieć , że u prowadził memtest i to przejdzie. den Może u można pobrać memtest86 i nagrać go w pamięci flash , aby uruchomić go przetestować.
Reply
#3

ZrE0_Cha0s napisał: dobrze im nie wiem, czy u mieć google go samodzielnie , czy też nie . Ale widzę, wiele wskazuje na swoje problemy z pamięcią, może być Twoja barana lub plik strony. ale ponieważ u powiedzieć , że u prowadził memtest i to przejdzie. den Może u można pobrać memtest86 i nagrać go w pamięci flash , aby uruchomić go przetestować. Podziękować. Testowałem Memtest86 minął. Mobo i używając został zastąpiony przez waranty powodu mają f4 BSOD losowo .
Reply
#4

drawistwl napisał : Dziękuję . Testowałem Memtest86 minął. Mobo i używając została zastąpiona gwarancją należytej mieć f4 BSOD losowo . Które mobo są u użyciu ?
Reply
#5

ZrE0_Cha0s napisał: Które mobo są u użyciu ? Gigabyte Z87 - D3HP które powodują BSOD raz dziennie lub 2 na poprzednim zestawie. obie mają takie same 0f4 BSOD ale nowe wymienić jeden został spowodowany przez Ntoskrnl.exe . Może później będzie przetestować w FurMark .
Reply
#6

Kiedy robi skanowanie dysku , usuń szybkiego skanowania , ponieważ jest zupełnie bezużyteczne .
Reply
#7

Ostatni raz ntoskrnl stało, to ze względu na wadliwe i karty
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)