Wymiana karty graficznej ?
#1

Tak niedawno mój CPU został wiszące i zamrożenie na jego własne . Sprawdzone wokół i okazało się, że moja karta graficzna może być uszkodzona. Chciałbym go wymienić , ale jest to mam ten procesor drugiej ręki od kogoś tutaj i służył mi bardzo dobrze w ciągu ostatnich 4 lat . Czy ktoś może zaproponować kartę graficzną, która mogłaby zastąpić mój obecny jeden z ? Patrzę na całym poniżej $ 200 , jeżeli jest to możliwe. Poniżej moje specyfikacje CPU :   Procesor: Intel ( R) Core (TM ) i5-2310 CPU @ 2.90GHz Karta graficzna AMD Radeon HD Serii 7700   Czy doceni każda pomoc jest dostępna.
Reply
#2

iggylicious napisał: Tak niedawno mój CPU został wiszące i zamrożenie na jego własne . Sprawdzone wokół i okazało się, że moja karta graficzna może być uszkodzona. Chciałbym go wymienić , ale jest to mam ten procesor drugiej ręki od kogoś tutaj i służył mi bardzo dobrze w ciągu ostatnich 4 lat . Czy ktoś może zaproponować kartę graficzną, która mogłaby zastąpić mój obecny jeden z ? Patrzę na całym poniżej $ 200 , jeżeli jest to możliwe. Poniżej moje specyfikacje CPU : Procesor: Intel ( R) Core (TM ) i5-2310 CPU @ 2.90GHz Karta graficzna AMD Radeon HD Serii 7700 Czy doceni każda pomoc jest dostępna. uzyskać gtx960 w lazada teraz . Tanie Bilety 196 nie licząc jeszcze bony rabatowe
Reply
#3

Podejdź na karuzelę i przejrzeć ofertę zbieżne.
Reply
#4

jtjt00 napisał: Podejdź na karuzelę i przejrzeć ofertę zbieżne. R9-285 na $ 250 w żaden sposób .... GTX 960 kosztuje tylko 70% , że ...
Reply
#5

MoneyFace = p napisał: R9-285 na $ 250 w żaden sposób .... GTX 960 kosztuje tylko 70% , że ... Istnieje również GTX780 ?
Reply
#6

kaixax555 napisał: Istnieje również GTX780 ? Zużycie energii jest również TS może bardziej prawdopodobne, należy uaktualnić swój PSU dla że zbyt ... A wydajność na GTX 960 $ mądry ( po rabacie ) będzie krawędzią z GTX 780 ..
Reply
#7

Mój zasilacz 470W , jeśli się nie mylę . Więc każda marka GTX 960 będzie wystarczająco dobry?
Reply
#8

iggylicious napisał: Mój zasilacz 470W , jeśli się nie mylę . Więc każda marka GTX 960 będzie wystarczająco dobry? Yup to powinno wystarczyć , ponieważ wymagane 1x6pins kabel zasilania PCIe .
Reply
#9

Dzięki za wszystkie odpowiedzi ! Mile widziane. Jest również możliwe , aby dostać drugą rękę GTX 960 ?
Reply
#10

iggylicious napisał: Dzięki za wszystkie odpowiedzi ! Mile widziane. Jest także możliwe, aby dostać drugą rękę GTX 960 ? ów pod warunkiem u można dostać to ma dużo tańsze niż $ 196 , które lazada oferuje teraz. Jeśli u są w stanie , 2nd hand pracuje zbyt
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)