Lenovo Y50 LCD Problem ekranem
#1

Cześć, kiedy uruchamia się mój laptop , okazuje białe i powoli zamienia się w mieszance niebiesko- różowym odcieniem. Ja już próbowałem podłączając złącze od płyty głównej i ekranu LCD , ale problem pozostaje.   Próbowałem podłączenia laptopa za pośrednictwem zewnętrznego monitora za pomocą kabla HDMI i nie ma problemu z tym.   Czy można powiedzieć , że problem leży po stronie wyświetlacza LCD? Niestety moja gwarancja wygasła , więc jestem obecnie poszukuje się innych alternatyw.   http: //i.imgur.com/GHOs6Rxh.jpg   Powyższy link jest obraz tego, jak wygląda ekran po kilku minutach.
Reply
#2

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Link dla ciebie.
Reply
#3

No tak Twój LCD jest zepsuć lub urobek będzie dobrze , jeśli u nadal chce korzystać z tego monitora u pewnie iść do tych warsztatów , aby go zastąpić. ale jeśli u wiedzieć jak naprawić na własną rękę , u można znaleźć części w eBay , Amazon i Taobao na części , aby je wymienić.
Reply
#4

albo szukać online dla części lub po prostu użyć go jako platformy, na monitorze zewnętrznym wyjściowego. sensu zamiar Lenovo naprawić cos zbyt drogie
Reply
#5

Dzięki chłopaki za pomoc i wkład !
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)