Need Help: Konfigurowanie D' LINK DIR- 868L jako router VPN
#1

cześć Ostatnio dostał kontrakt Starhub i próbuje użyć dostarczonego router jako router VPN , dzięki czemu można oglądać Netflix na AppleTV .   Używam usługi HideMyAss VPN. Do tej pory , a następnie ich na ekranie instrukcjami dotyczącymi PPTP tutaj:   https://support.hidemyass.com/hc/en-...n-instructions   Kiedyś Republiki Singapuru , Virtual USA ( LOC1 S1) :   https://vpn.hidemyass.com/vpncontrol/myaccounts/pptp   Ale kiedy to zrobić i zapisać ustawienia , tracę łączność z Internetem .   Wdzięczni, jeśli ktoś tutaj może mi pomóc .   Dzięki.
Reply
#2

co u za pomocą oprogramowania ?
Reply
#3

Hi , zespół HMA rozwiązać ten problem przez Team Viewer . Mówili, że serwer był nad obciążeniem i po prostu trzeba zachować powtórzeń . W zasadzie od mojego zrozumienia , kroki były prawidłowe.
Reply
#4

wainism napisał: Hi , zespół HMA rozwiązać ten problem przez Team Viewer . Mówili, że serwer był nad obciążeniem i po prostu trzeba zachować powtórzeń . W zasadzie od mojego zrozumienia , kroki były prawidłowe. Jak znaleźć szybkość i usługi teraz, że miałeś to działa ?
Reply
#5

To odpowiedź na forum D -Link router mówi "nie może działać jako serwer VPN samodzielnym , ma tylko funkcję VPN Passthrough " answers.dlink.com/answers/1770-en_us/product/US129541/dir-868l-questions-answers/questions.htm Czy informacje na stronie D -Link stary , błędny lub korzystali Państwo custom firmware ? Dzięki.
Reply
#6

lightlike napisał: To odpowiedź na forum D -Link router mówi "nie może działać jako serwer VPN samodzielnym , ma tylko funkcję VPN Passthrough " answers.dlink.com/answers/1770-en_us/product/US129541/dir-868l-questions-answers/questions.htm Czy informacje na stronie D -Link stary , błędny lub korzystali Państwo custom firmware ? Dzięki. Oświadczenie D -Link jest nadal aktualna . Nie trzeba uruchomić serwer VPN na routerze , aby połączyć thru HMA lub innych dostawców VPN. Wystarczy uruchomić klienta VPN . Serwer przeciążony powyżej odnosi się do serwera HMA VPN.
Reply
#7

Ach , mój nieporozumienie. Chcę uruchomić klienta VPN na routerze , dzięki czemu można podłączyć do telewizora Smart zapotrzebowanie na usługi wideo ( Hulu , BBC iPlayer , etc.) , które dyskryminują poprzez geolokalizację IP. Nie ma udział w konfiguracji chcę uruchomić komputer . Czy ktoś wiedzieć, że to możliwe? Dzięki.
Reply
#8

lightlike napisał: Ach , mój nieporozumienie. Chcę uruchomić klienta VPN na routerze , dzięki czemu można podłączyć do telewizora Smart zapotrzebowanie na usługi wideo ( Hulu , BBC iPlayer , etc.) , które dyskryminują poprzez geolokalizację IP. Nie ma udział w konfiguracji chcę uruchomić komputer . Czy ktoś wiedzieć, że to możliwe? Dzięki. Z pewnością jego możliwych - to jest to dokładnie to, co TS robi !
Reply
#9

TrueImage napisał: Z pewnością jego możliwych - to jest to dokładnie to, co TS robi ! Jak skonfigurować określone adresy IP , aby uzyskać dostęp przez VPN i innych adresów IP VPN ominąć na D-Link ? Chciałbym tylko , żeby mój Apple TV używać HMA , ale nie innych urządzeń. Pls rady.
Reply
#10

yapsf73 napisał: Jak skonfigurować określone adresy IP , aby uzyskać dostęp przez VPN i innych adresów IP VPN ominąć na D-Link ? Chciałbym tylko , żeby mój Apple TV używać HMA , ale nie innych urządzeń. Pls rady. Nie sądzę, że można to zrobić z firmware. Trzeba 3rd oprogramowanie firmy jak DD- WRT .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)