Potrzebujesz pomocy w 3G HSPA trzymać za Starhub
#1

Witam .. mam złamany klucz sprzętowy z Starhub . Kupiony nowy ( brandless ) z ebay . HSPA USB Stick nie ma marki .   Po zainstalowaniu sterowników , nie ma Starhub . Ma Brazylii i innych krajów profili telekomunikacyjnych .   Wydaje się, że mogę dodać nowy profil . Każdy wie, w jaki sposób skonfigurować maxmobile Starhub prepaid profil tak, że mogę używać mojego Starhub prepaid SIM danych z tej nowej 3G HSPA trzymać ?   Dzięki'
Reply
#2

Zacytować: Rozwiązywanie problemów : APN Konfiguracje Dla konfiguracji APN , należy zapoznać się z następujących etapów: Krok 1 : Przejdź do Narzędzia> Opcje> Profile Management Krok 2 : Na Profile Manage Wybierz Nowy Krok 3 : Wprowadź Nazwa profilu: StarHub MaxMobile Prepaid Krok 4 : Wprowadź APN : Wybierz statyczny, ustawienie APN : shppd Krok 5 : Uwierzytelnianie: Numer dostępowy * 99 # Krok 6 : Zapisz ustawienia i ustawić jako domyślny. Uwaga : Powyższe kroki konfiguracji APN mają zastosowanie jedynie do modemów Huawei USB sprzedawanych przez StarHub . Proszę odnieść się do odpowiednich producentów modem USB , aby zmienić konfigurację APN ustawienia Z albumu: http://www.starhub.com/content/dam/b...uide_final.pdf Strona 5
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)