Okno 10 Home Edition do zastosowań biurowy
#1

Okno 10 Home Edition do zastosowań biurowy
Reply
#2

SLS i profesjonalizm nie łączą się
Reply
#3

Bro nie będzie obchodziło jeden. Wystarczy czarnej je i iść dalej. Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#4

Jeśli faktura stwierdził, że kupiłeś Win 10 Home , wtedy masz za co płacisz . Pracownicy sprzedaży w SLS nie jest tam, aby zapewnić Państwu wsparcie IT. Spoczywa na was , aby upewnić się, że kupił odpowiednie oprogramowanie .
Reply
#5

Myślałem, że różnica polega na tym , że funkcjonalność edycja domu nie mają możliwości domen , a nie prawny / licencjonowania problem?
Reply
#6

Myślę, że można użyć wygrać 10 Home w biurze
Reply
#7

Denilson napisał: Myślę, że można użyć wygrać 10 Home w biurze Bez problemu, chyba że trzeba dołączyć do domeny lub zdalny funkcji niż trzeba wersji PRO. Zresztą TS zawsze sprawdzić ofertę i faktury w pierwszej kolejności. Wystarczy dzieląc moją opinię z wami, SLS jest, że jak nigdy ufaj im wiedzieć, co sprzedają w odróżnieniu od właściwego dostawcy niż inna. Jeśli masz zamiar kupić nowy komputer do następnej rundy, przejść przez właściwe sprzedawcę, aby uzyskać wycenę. Jednak wystarczy zwrócić uwagę, że w przypadku wybrania modelu klasy konsumenckiej zapewne przyjdzie z edycji domowego, model biznesowy niż wydanie pro. Niż Coy bo jeśli chcą pozyskać tańszego komputera, istnieje kilka sposobów na to, ale nie SLS. 1) Zaproponuj masową wymianę, to będzie tańsze niż kupić kilka sztuk. 2) leasing / raty, tak, są takie systemy, gdzie niektóre COYS a nawet Gov rozpoczynają są na tym schemacie finansowania ich sprzętu IT Nigdy DIY PC dla celów Coy jakby urobek będzie to problemem. Nadzieję, że to pomaga i zrobić Kiv mój post dla kolejnych projektów IT. Twoje zdrowie.
Reply
#8

Koenig168 napisał: Jeśli faktura stwierdził, że kupiłeś Win 10 Home , wtedy masz za co płacisz . Pracownicy sprzedaży w SLS nie jest tam, aby zapewnić Państwu wsparcie IT. Spoczywa na was , aby upewnić się, że kupił odpowiednie oprogramowanie . Jeżeli nie pomoże , proszę nie komentować . Zakup coś złego może się zdarzyć Ty lub ktoś też. Dla mojej lekcji jest kilkaset pozycji i , ale po prostu chcę szukać rozwiązania w celu zmniejszenia kosztów moją pomyłkę . W przyszłości, jeśli dano nam źle z powodu własnego błędu i kosztowała ponad tysiąc dolara , można dyskretnie zabrać lub będą szukać rozwiązania i ostrzec innych konsumentów ? Kiedy jesteś w moich butach , będzie wkurzyć jak jestem teraz .
Reply
#9

techidiot napisał: Bez problemu, chyba że trzeba dołączyć do domeny lub zdalny funkcji niż trzeba wersji PRO. Zresztą TS zawsze sprawdzić ofertę i faktury w pierwszej kolejności. Wystarczy dzieląc moją opinię z wami, SLS jest, że jak nigdy ufaj im wiedzieć, co sprzedają w odróżnieniu od właściwego dostawcy niż inna. Jeśli masz zamiar kupić nowy komputer do następnej rundy, przejść przez właściwe sprzedawcę, aby uzyskać wycenę. Jednak wystarczy zwrócić uwagę, że w przypadku wybrania modelu klasy konsumenckiej zapewne przyjdzie z edycji domowego, model biznesowy niż wydanie pro. Niż Coy bo jeśli chcą pozyskać tańszego komputera, istnieje kilka sposobów na to, ale nie SLS. 1) Zaproponuj masową wymianę, to będzie tańsze niż kupić kilka sztuk. 2) leasing / raty, tak, są takie systemy, gdzie niektóre COYS a nawet Gov rozpoczynają są na tym schemacie finansowania ich sprzętu IT Nigdy DIY PC dla celów Coy jakby urobek będzie to problemem. Nadzieję, że to pomaga i zrobić Kiv mój post dla kolejnych projektów IT. Twoje zdrowie. Mogę wiedzieć, kto jest właściwym sprzedawca? Są one tańsze niż SLS? 2 szt pod masową wymianę? Czy koszt wynajmu / rata mniejsza w przyszłej perspektywie?
Reply
#10

DuStyBoi84 napisał: Jeżeli nie pomoże , proszę nie komentować . Zakup coś złego może się zdarzyć Ty lub ktoś też. Dla mojej lekcji jest kilkaset pozycji i , ale po prostu chcę szukać rozwiązania w celu zmniejszenia kosztów moją pomyłkę . W przyszłości, jeśli dano nam źle z powodu własnego błędu i kosztowała ponad tysiąc dolara , można dyskretnie zabrać lub będą szukać rozwiązania i ostrzec innych konsumentów ? Kiedy jesteś w moich butach , będzie wkurzyć jak jestem teraz . Będę szukać rozwiązania , ale nie będę winić sprzedającym za moje błędy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)