Ponowna instalacja systemu operacyjnego
#1

Cześć. Ostatni rok sierpnia kupiłem system operacyjny Windows 8.1 pro klucz oem z G2a która jest uaktualnieniem do systemu Windows 10 już od dłuższego czasu . Teraz pytanie jest , będzie mógł ponownie użyć tego przycisku , jeśli mogę zmienić mobo i procesor ?
Reply
#2

NO, IIRC klawisz Windows jest związany z płytą główną więc zmiana płyty głównej / cpu będzie wymagać nowej licencji
Reply
#3

ilu cień istnieją?
Reply
#4

3 LOL Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#5

Zmiana procesora nie . Zmiana płyty głównej do Microsoft zmienia się nowy system . Trzeba zadzwonić do firmy Microsoft , aby ponownie aktywować klucz CD .
Reply
#6

ondooy napisał: ilu cień istnieją? I oryginalne od 2011
Reply
#7

Producenci wszystkich wymienić ich Predator produktu. Forumers wszystkim wymienić swoje ID cień. Wysyłane z mojego telefonu komórkowego przy użyciu GAGT
Reply
#8

OEM OS FTW .
Reply
#9

Widzę. Dzięki za pomoc. Chyba trzeba zadzwonić Microsoft wtedy. Potrwa długo? Ktoś ma doświadczenie w ponownym użyciem klucza oem na nowym mobo ? Można powiedzieć, jak to, co jest ważne kroki .
Reply
#10

Gloom mi napisał: Producenci wszystkich wymienić ich Predator produktu. Forumers wszystkim wymienić swoje ID cień. Wysyłane z mojego telefonu komórkowego przy użyciu GAGT LOL. Dobrze powiedziane.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)