Instalacja kamery IP bez routera dostępu
#1

Cześć, Potrzebuję pomocy w zainstalowaniu kamery IP .   Mieszkam w wynajętym pokoju , więc dostęp do Internetu za pośrednictwem sieci bezprzewodowej ( router fizyczny jest we wspólnej przestrzeni życiowej ) . Prędkości są świetne , bo to jest błonnik i nie mam żadnych problemów z nim w ogóle.   Jednak jestem właścicielem zwierzaka , a chciałem utrzymać aparat w moim pokoju, aby monitorować je w każdej chwili , aby upewnić się , że jest ok , nawet gdy jestem w pracy .   Czy to jeszcze możliwe , nawet jeśli tylko za pośrednictwem sieci bezprzewodowej ?   (Mój właściciel jest dość zimno , a tak naprawdę nie obchodzi mnie co instalowania w moim pokoju , tak długo jak mogę płacić czynsz na czas i nie przeszkadza mu na nic innego. Tak działa naprawdę długi kabel z salonu do mojego pokoju to nie wchodzi w rachubę ).
Reply
#2

BlackLab napisał: Cześć, Potrzebuję pomocy w zainstalowaniu kamery IP . Mieszkam w wynajętym pokoju , więc dostęp do Internetu za pośrednictwem sieci bezprzewodowej ( router fizyczny jest we wspólnej przestrzeni życiowej ) . Prędkości są świetne , bo to jest błonnik i nie mam żadnych problemów z nim w ogóle. Jednak jestem właścicielem zwierzaka , a chciałem utrzymać aparat w moim pokoju, aby monitorować je w każdej chwili , aby upewnić się , że jest ok , nawet gdy jestem w pracy . Czy to jeszcze możliwe , nawet jeśli tylko za pośrednictwem sieci bezprzewodowej ? (Mój właściciel jest dość zimno , a tak naprawdę nie obchodzi mnie co instalowania w moim pokoju , tak długo jak mogę płacić czynsz na czas i nie przeszkadza mu na nic innego. Tak działa naprawdę długi kabel z salonu do mojego pokoju to nie wchodzi w rachubę ). istnieją bezprzewodowych kamer IP dostępnych . sprawdź foscam , słyszałem dobre opinie o nim
Reply
#3

Oh ok świetnie. Dzięki. Czy oni wymagają dostępu do routera w dowolnym momencie w ogóle (np podczas instalacji oraz wszystkich) ? Bo nie sądzę, mój właściciel ufa mi ingerować w routerze , nawet jeśli tylko na kilka minut.
Reply
#4

BlackLab napisał: Oh ok świetnie. Dzięki. Czy oni wymagają dostępu do routera w dowolnym momencie w ogóle (np podczas instalacji oraz wszystkich) ? Bo nie sądzę, mój właściciel ufa mi ingerować w routerze , nawet jeśli tylko na kilka minut. U można uzyskać te z Edimax i D -Link , który zarejestrował się z ich usług w chmurze , więc no ustawienia routera są konieczne Bez względu na to , która marka u wybrać , u należy użyć kabla sieciowego z komputera lub routera do kamery IP do konfiguracji ustawień sieci bezprzewodowej dla kamer IP , aby połączyć się bezprzewodowo z routerem.
Reply
#5

BlackLab napisał: Czy to jeszcze możliwe , nawet jeśli tylko za pośrednictwem sieci bezprzewodowej ? Zasada nr 1 u trzeba używać RJ45 LAN na 1 instalacje czasowych IFS ma żadnych niedopałków
Reply
#6

havetobuy napisał : Zasada nr 1 u trzeba używać RJ45 LAN do instalacji czasowych 1st IFS ma żadnych niedopałków Ach widzę , dzięki. Będą musieli pracować coś z moim wynajmującym wtedy.
Reply
#7

Cześć przyjaciele, Potrzebuję pilnej pomocy od was wszystkich. Mam Vstarcam H6837WIP . To działa dobrze . Ale w zeszłym tygodniu zmienił nasz Internetu do Starhub Fibre . Po tym nie jestem w stanie zobaczyć cam zdalnie (poprzez WiFi i 3G) . Jeśli mogę podłączyć kamerę bezpośrednio do routera za pomocą kabla , widzę rzeczy, za pośrednictwem kamery . Ale nie jestem w stanie zobaczyć nowy identyfikator SSID routera przez ustawienia krzywki , aby skonfigurować go do pracy zdalnej . Używam routera Dlink 865L AC. Czy w jakiś sposób doradzić , jak rozwiązać ten problem ...
Reply
#8

crazydeals napisał: Cześć przyjaciele, Potrzebuję pilnej pomocy od was wszystkich. Mam Vstarcam H6837WIP . Ale nie jestem w stanie zobaczyć nowy identyfikator SSID routera przez ustawienia krzywki , aby skonfigurować go do pracy zdalnej . Używam routera Dlink 865L AC. Czy w jakiś sposób doradzić , jak rozwiązać ten problem ... Jestem usin ten sam aparat jako u..butt HAV nie Problemo becoz mi się nie zmieniony routera BTW..is yr cam plug & play ? jeśli nie u mnie , aby spróbować port forwardin metodą ( dun poprosił mnie, ja też nie wiem )
Reply
#9

havetobuy napisał: Jestem usin ten sam aparat jako u..butt HAV nie Problemo becoz mi się nie zmieniony routera BTW..is yr cam plug & play ? jeśli nie u mnie , aby spróbować port forwardin metodą ( dun poprosił mnie, ja też nie wiem ) Przed zmianą routera wszystko było ok dla mnie również . Nie wiem, co się stało teraz ? Zastanawiam się, czy to ma coś wspólnego ze światłowodami , czy nie. Jego plug and play modelu
Reply
#10

Zmieniono kanał 1 i działa teraz
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)