[ Promo ] MSI VGA promocji: 23 września - 31 października
#1

Jednocześnie działa z NVIDIA " Gears of War 4" wykupu promocyjny:     MSI VGA promocji: 23 września - 31 października :     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz       Gratisy być umarzane z następujących zamówień :   GTX 1060 Gaming X 6G - $ 10 + NTUC Voucher DS B1 MSI Gaming Mouse GTX 1070 Gaming 8G - 20 $ NTUC Voucher + MSI Gaming DS B1 myszy GTX 1070 Gaming X 8G - 20 $ NTUC Voucher + MSI DS B1 Gaming Mouse GTX 1080 Gaming 8G - 30 $ NTUC Voucher + MSI Thunderbolt aluminiowa podkładka pod mysz GTX 1080 Gaming X 8G - 30 $ NTUC Voucher + MSI Thunderbolt aluminiowa podkładka pod mysz       Wykup @ Sim Lim Sq # 02-32 Odbiór i numer seryjny . Etykieta wyciąć wymagane. Do wyczerpania zapasów.   Twoje zdrowie!
Reply
#2

Piątek Bumpz .
Reply
#3

Wyciąć nr seryjny. etykiety i jak mogę wykorzystać grę Gears of War ( 4) ? Może wziąć fotografię i pokazać ?
Reply
#4

go621 napisał: Wyciąć nr seryjny. etykiety i jak mogę wykorzystać grę Gears of War ( 4) ? Może wziąć fotografię i pokazać ? podjąć zdjęć i trzymać 1 egzemplarz dla siebie i odkupić grę Wykup musi być oryginalny numer seryjny na prezenty powyżej
Reply
#5

go621 napisał: Wyciąć nr seryjny. etykiety i jak mogę wykorzystać grę Gears of War ( 4) ? Może wziąć fotografię i pokazać ? Numer seryjny. wycięty jest na wylocie wykupu kupon / mysz promo . Gra jest promo Nvidia poprzez odkupienie online. Można wziąć odniesienie stąd: [ Nvidia Promo ] Zrealizuj " Gears of War 4 " z MSI GTX 1080/1070 zamówień : Twoje zdrowie.
Reply
#6

dla tych, myśląc o grze Gears of War 4, należy sprawdzić wymagania systemowe. Win 10 : Anniversary . co najmniej 70-80GB miejsca jeśli u nie interesuje w grze, proszę o kontakt. Jeśli grałeś serię Gears , oto kilka nagród : https://gearsofwar.com/en-us/forums/...39059ae8/posts odblokowany kopalni i to dla X1 http://www.gamespot.com/articles/how.../1100-6429396/
Reply
#7

Bumpz
Reply
#8

guzki w zeszłym tygodniu.
Reply
#9

Bumpz na ostatni weekend. TGIF !
Reply
#10

Witam Właśnie kupiłem msi 1070 GPU , które zostaną dostarczone do mnie, nie sądzę, mogę otrzymał 31 października , gdyż nie ma własnej kolekcji , jestem nadal kwalifikuje się do gratisy i thks gier
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)