200Mbps Starhub dostarczane ........ uznanie dla Starhub
#1

Cóż, po prostu powiedzieć, że moje nowo podpisanego się Starhub planu 200Mbps , jestem bardzo plz .... z nim. Starhub dostarczane dokładnie 200Mbps .
Reply
#2

To jest bardzo oczekiwane przez LAN . Główne problemy w dzisiejszych czasach jest to, jak popchnąć maksymalnie do sieci bezprzewodowej Wysyłane z GAGT Android App
Reply
#3

Okna pobrać lokalnym oczywiście max
Reply
#4

cześć, Czy mogę wiedzieć , co ty routera podane , a jeśli masz z tym problem ? mój router jest w moim salonie i kiedy zrobić Speedtest na moim laptopie za pośrednictwem sieci bezprzewodowej , wynik był o 200ish Mbps. Jednak gdybym przeniósł się do pokoju , prędkość spadła do około 40-60ish Mbps. wynik jest naprawdę do przyjęcia dla mnie. Jednak prawdziwym przeżyciem jest całkowicie diff . I uważają, że produkt jest dużo powolne w porównaniu do wcześniej , kiedy był na planie singnet 10MB . dla np . nawet gdy próbowałem obejrzeć film udostępniony przez fren w FB , film będzie ładować bardzo powoli. nadzieję, że niektóre guru może pomóc. tia .
Reply
#5

to jest po prostu bardzo powolna niezależnie . w rzeczywistości, mam jeszcze rozwiązać mój kabel Singtel i opierając się na niej , zamiast mojego nowego włókna . nie wiem, czy HomePlug pomaga ? lub i SHD prostu przejść do innego routera ???
Reply
#6

Otarrr napisał: cześć, Czy mogę wiedzieć, co ty routera podane, a jeśli masz z tym problem? Jak StarHub zabraknie taboru dla prostokątnego routera, dano mi ten router: To zdjęcie zostało resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Mój komputer jest podłączony do przewodowy, brak bezprzewodowego zasilacz uruchomić dowolny test bezprzewodowej. Otarrr napisał: mój router jest w moim salonie i kiedy zrobić Speedtest na moim laptopie za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, wynik był o 200ish Mbps. Jednak gdybym przeniósł się do pokoju, prędkość spadła do około 40-60ish Mbps. wynik jest naprawdę do przyjęcia dla mnie. Jednak prawdziwym przeżyciem jest całkowicie diff. I uważają, że produkt jest dużo powolne w porównaniu do wcześniej, kiedy był na planie singnet 10MB. dla np. nawet gdy próbowałem obejrzeć film udostępniony przez fren w FB, film będzie ładować bardzo powoli. nadzieję, że niektóre guru może pomóc. tia. Jaki Router używasz? Co to jest karta sieci bezprzewodowej laptopa? Właściwie 40-60ish Mbps jest więcej niż wystarczająco dla FB lub załadunku wideo.
Reply
#7

Tea Peach napisał: Prędkość lokalne mogą max out . Spróbuj jakąś zagraniczną stronę i wrócić i aktualizować Mogę dostać tylko 700 + ~ 800+ kbps pobieranie Hiren . Można przetestować od końca do celów porównawczych . Wystarczy kliknąć na Hiren i przyniesie Ci link do pobrania . Próbowałem też z pobraniem GParted iso około 194MB , to po prostu zrobił kilka sek do pobrania. Zbyt szybko dla mnie captuer . Szybkość transferu wyniosła 8 ~ 9 MB / s
Reply
#8

tungsten2 napisał: Mogę dostać tylko 700 + ~ 800+ kbps pobieranie Hiren . Można przetestować od końca do celów porównawczych . Wystarczy kliknąć na Hiren i przyniesie Ci link do pobrania . Próbowałem też z pobraniem GParted iso około 194MB , to po prostu zrobił kilka sek do pobrania. Zbyt szybko dla mnie captuer . Szybkość transferu wyniosła 8 ~ 9 MB / s Wyglądać pobieranie jest około 8Mbps . Taka prędkość wyglądać prędkości wifi na urządzeniu mobilnym . Bardzo wolno.
Reply
#9

AFAIK Microsoft mieć serwer SG dla swoich aktualizacjach / pliki do pobrania więc dostanie dobrą prędkość dla tych, powinna mieścić się w oczekiwaniach
Reply
#10

Henry Ng napisał: Wyglądać pobieranie jest około 8Mbps . Taka prędkość wyglądać prędkości wifi na urządzeniu mobilnym . Bardzo wolno. Tak, to dlaczego potrzebujesz kogoś , aby spróbować pobrać z tego samego miejsca . To może być kwestia miejscu .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)