Budżet PC do przeglądania sieci i oglądania filmów 4K .
#1

Witam wszystkich, nie zostały utrzymując się na bieżąco z DIY okres dłuższy niż rok, więc potrzebują Ya porady na temat budowy komputera.   Zasadniczo, łączenie tego komputera do telewizora do wykorzystania w sypialni. Minimalna gier lub wcale . Głównie surfowanie po sieci i oglądania filmów.   Budżet ... dopchać dół tak niskie, jak to możliwe , nadal pozostając zgryźliwy umiarkowanego surfowanie po Internecie , pobieranie , odtwarzanie kamień ogniska etc. OS , monitor / TV, klawiatura i mysz nie są wymagane. SSD jest koniecznością. 200 + Gb korzystne. HDD 500GB / 1TB .   Po kilku badań , wydaje się tylko wyższe karty graficzne końcowi mogą odgrywać 4K . Pewnie rzadko mają żadnych treści 4K , więc może po prostu pominąć chcąc 4K całkowicie za niższą platformę .     Jakieś sugestie?
Reply
#2

specyfikacje oparte na swoim profilu nie ma potrzeby budować innego komputera . aktualny pc wciąż więcej niż wystarczająco, aby zobaczyć 4k .
Reply
#3

ya ur pc wystarczy do oglądania wideo 4k dobre. ale monitor jest przestarzały.
Reply
#4

ZrE0_Cha0s napisał: specyfikacje oparte na swoim profilu nie ma potrzeby budować innego komputera . aktualny pc wciąż więcej niż wystarczająco, aby zobaczyć 4k . qwerty_111 napisał: ya ur pc wystarczy do oglądania wideo 4k dobre. ale ur monitor jest nieaktualne. Sorry chłopaki , to jest dla mojej sypialni rozrywki. Specyfikacje po prawej stronie mojego profilu jest mój główny amatorskie poza haha. Ponadto, po kilku badań , wydaje się tylko w górnym segmencie kart graficznych może grać 4K . Pewnie rzadko mają żadnych treści 4K , więc może po prostu pominąć chcąc 4K całkowicie za niższą platformę .
Reply
#5

Potrzebujesz WiFi ?
Reply
#6

wystarczy użyć główną platformę . zapisz $$ .
Reply
#7

Teng Zai napisał: Sorry chłopaki , to jest dla mojej sypialni rozrywki. Specyfikacje po prawej stronie mojego profilu jest mój główny amatorskie poza haha. Ponadto, po kilku badań , wydaje się tylko w górnym segmencie kart graficznych może grać 4K . Pewnie rzadko mają żadnych treści 4K , więc może po prostu pominąć chcąc 4K całkowicie za niższą platformę . Albo dostać pudełko z Androidem? Xiaomi właśnie wydała Mi Box w USA za 69 USD ..... https://www.engadget.com/2016/10/04/...ves-in-the-us/
Reply
#8

1. Nie trzeba Wifi, które przewodowy dostęp do Internetu w swoim pokoju . 2. Wiele wolą komputer na Android Box. Zbyt dużo ograniczeń . 3. Główne stanowisko do gier w salonie . Konfiguracja swee swee , nie mam miejsca, aby targać wszystko + moje głośniki do mojego pokoju . Więc muszę innego komputera w sali poświęconej na proste surfing i filmowego bytowania .
Reply
#9

Teng Zai napisał: Ponadto, po kilku badań , wydaje się tylko w górnym segmencie kart graficznych może grać 4K . Pewnie rzadko mają żadnych treści 4K , więc może po prostu pominąć chcąc 4K całkowicie za niższą platformę . Wystarczy FYI , że to nieprawda . Spójrz na liście kart Nvidii , który może wyświetlać 4K : Istnieje niskie karty tak skończyć gtx750ti do gtx650 . Oglądając treść powinna być całkiem OK , gier to inna sprawa. http://www.geforce.com/hardware/tech...lue=All&page=1 Oczywiście, punkt o treści jest również prawdą . Nie ma treści, żaden punkt wykosztować na monitorze , który wciąż nie jest tani w tych dniach. Jaki jest Twój ogólny budżet ?
Reply
#10

jeśli nie może uznać NUC . mała waga mini pc .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)