cs-joke.pl forum
Ftp , aby zobaczyć miniatury obrazów n wyświetlania tekstów chińskich ? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Ftp , aby zobaczyć miniatury obrazów n wyświetlania tekstów chińskich ? (/thread-14226.html)

Pages: 1 2


Ftp , aby zobaczyć miniatury obrazów n wyświetlania tekstów chińskich ? - kat.a.williams - 19 Dec 2016

Używam Asus N56U skonfigurować FTP przez ASUS domenie. Jednak kiedy tylko chcesz przeglądać mój USB3.0 wew HDD przez internet, nie zawsze można zobaczyć miniatury obrazów dla moich zbiorów zdjęć , a także nie może odczytać chińskich tekstów nazwach plików.   W jaki sposób można przezwyciężyć te problemy ?     Wysyłane z smartphone z wykorzystaniem GAGT


RE: Ftp , aby zobaczyć miniatury obrazów n wyświetlania tekstów chińskich ? - ghita.bernichi - 19 Dec 2016

Ustaw swój region ustawienie następująco :


RE: Ftp , aby zobaczyć miniatury obrazów n wyświetlania tekstów chińskich ? - benitacandradewi - 19 Dec 2016

Co klient FTP używasz? Myślę FTP nie można mieć podgląd miniatur . Ale jestem pewien, że można odczytać chińskich znaków . Spróbuj za pomocą przeglądarki np chrom do FTP na dysk , aby sprawdzić, czy czyta chińskiej . Mogę zobaczyć chińskich znaków za pomocą Chrome lub Total Commander do ftp domu do mojego ASUS AC87U .


RE: Ftp , aby zobaczyć miniatury obrazów n wyświetlania tekstów chińskich ? - powepisi - 19 Dec 2016

Próbowałem z MS Internet Explorer. Funkcja FTP nie czyta chińskich znaków .


RE: Ftp , aby zobaczyć miniatury obrazów n wyświetlania tekstów chińskich ? - andrea.sui2008 - 19 Dec 2016

Próbowałem Chrome, Maxthon i Internet Explorer. Wszystko nie może odczytać chińskich tekstów. Aby zobaczyć miniatury obrazów i tekstów chińskich oznacza, że muszę skonfigurować VPN ? Jeśli moim celem jest tylko do przeglądania i pobierania tych plików ( wymienione powyżej) , jest VPN przesadza ? VPN spowolni moje dostępu w porównaniu z korzystaniem z FTP ?


RE: Ftp , aby zobaczyć miniatury obrazów n wyświetlania tekstów chińskich ? - ars.repetita - 19 Dec 2016

Czy używasz Android / urządzenia Apple do FTP ? Może spróbować innego klienta FTP . Powinien mieć wiele darmowych aplikacji FTP.


RE: Ftp , aby zobaczyć miniatury obrazów n wyświetlania tekstów chińskich ? - fallow - 19 Dec 2016

Próbowaliśmy kilka android ftp , żaden czyta Chiński . Wszystko ftp nie widać miniaturek ? Wysyłane z smartphone z wykorzystaniem GAGT


RE: Ftp , aby zobaczyć miniatury obrazów n wyświetlania tekstów chińskich ? - russell.perrin - 19 Dec 2016

Używam Total Commander dla Android. Jeśli chcesz spróbować , to należy również pobrać wtyczkę FTP dla Total Commandera . Widać chiński tekst dla mnie. Mam nadzieję, że ten jeden działa dla Ciebie.


RE: Ftp , aby zobaczyć miniatury obrazów n wyświetlania tekstów chińskich ? - esjaji - 19 Dec 2016

Teraz jestem w stanie zobaczyć chińskie teksty po tym, jak wszedł do padavan firmware aby zmienić niektóre ustawienia w sekcji usb , po prostu pozwala "czytać" obok chińskich folderów tekstowych. Domyślnie jest ona wyłączona przez router , jak frustrujące ! Teraz kolejne pytanie brzmi: jak widzę miniatury graficzne? Nie chcę , aby przeglądać zdjęcia , otwierając jeden po drugim, dosłownie.


RE: Ftp , aby zobaczyć miniatury obrazów n wyświetlania tekstów chińskich ? - jmfcollier - 19 Dec 2016

FTP nie naprawdę zaprojektowany, aby załadować miniaturek .. Nie wiem, czy jakieś klienci to zrobić również .. Poza tym , FTP nie jest to bezpieczne .. Albo można uruchomić serwer LAMP lub serwera WWW u byłby w stanie zobaczyć miniaturki ur .. W przeciwnym razie można również uruchomić samba / CIFS , ale u trzeba VPN w ..