Ftp , aby zobaczyć miniatury obrazów n wyświetlania tekstów chińskich ?
#1

Używam Asus N56U skonfigurować FTP przez ASUS domenie. Jednak kiedy tylko chcesz przeglądać mój USB3.0 wew HDD przez internet, nie zawsze można zobaczyć miniatury obrazów dla moich zbiorów zdjęć , a także nie może odczytać chińskich tekstów nazwach plików.   W jaki sposób można przezwyciężyć te problemy ?     Wysyłane z smartphone z wykorzystaniem GAGT
Reply
#2

Ustaw swój region ustawienie następująco :
Reply
#3

Co klient FTP używasz? Myślę FTP nie można mieć podgląd miniatur . Ale jestem pewien, że można odczytać chińskich znaków . Spróbuj za pomocą przeglądarki np chrom do FTP na dysk , aby sprawdzić, czy czyta chińskiej . Mogę zobaczyć chińskich znaków za pomocą Chrome lub Total Commander do ftp domu do mojego ASUS AC87U .
Reply
#4

Próbowałem z MS Internet Explorer. Funkcja FTP nie czyta chińskich znaków .
Reply
#5

Próbowałem Chrome, Maxthon i Internet Explorer. Wszystko nie może odczytać chińskich tekstów. Aby zobaczyć miniatury obrazów i tekstów chińskich oznacza, że muszę skonfigurować VPN ? Jeśli moim celem jest tylko do przeglądania i pobierania tych plików ( wymienione powyżej) , jest VPN przesadza ? VPN spowolni moje dostępu w porównaniu z korzystaniem z FTP ?
Reply
#6

Czy używasz Android / urządzenia Apple do FTP ? Może spróbować innego klienta FTP . Powinien mieć wiele darmowych aplikacji FTP.
Reply
#7

Próbowaliśmy kilka android ftp , żaden czyta Chiński . Wszystko ftp nie widać miniaturek ? Wysyłane z smartphone z wykorzystaniem GAGT
Reply
#8

Używam Total Commander dla Android. Jeśli chcesz spróbować , to należy również pobrać wtyczkę FTP dla Total Commandera . Widać chiński tekst dla mnie. Mam nadzieję, że ten jeden działa dla Ciebie.
Reply
#9

Teraz jestem w stanie zobaczyć chińskie teksty po tym, jak wszedł do padavan firmware aby zmienić niektóre ustawienia w sekcji usb , po prostu pozwala "czytać" obok chińskich folderów tekstowych. Domyślnie jest ona wyłączona przez router , jak frustrujące ! Teraz kolejne pytanie brzmi: jak widzę miniatury graficzne? Nie chcę , aby przeglądać zdjęcia , otwierając jeden po drugim, dosłownie.
Reply
#10

FTP nie naprawdę zaprojektowany, aby załadować miniaturek .. Nie wiem, czy jakieś klienci to zrobić również .. Poza tym , FTP nie jest to bezpieczne .. Albo można uruchomić serwer LAMP lub serwera WWW u byłby w stanie zobaczyć miniaturki ur .. W przeciwnym razie można również uruchomić samba / CIFS , ale u trzeba VPN w ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)