cs-joke.pl forum
sfinalizowania platformę - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: sfinalizowania platformę (/thread-3612.html)

Pages: 1 2


sfinalizowania platformę - spikeball17 - 03 Dec 2016

hi Bros ,   chciałbym zasięgnąć swoją radą na mojej planowanej platformy głównie do zastosowań ogólnych , menedżer piłki nożnej i fifa17 . z pomocą ZrE0_Cha0s ja wymyślił następujących specyfikacji :   i5 6500 + msi h110i pro ac $ 415 lub MSI B150I Gaming Pro AC $ 430 Super Flower Leadex Platinum 550W [ 80 Plus Platinum ] $ 149 szafir rx480 $ 399 Kingston DDR4 $ 45 Jonsbo UMX1 + Okno (srebrny ) $ 129   Jestem umocniły się na gfx , ram i obudowy ( niedostępne aż do 2. tygodnia lipca) będzie dążył jednak swoją opinię na płycie głównej i zasilania .   Czy jest jakaś znacząca różnica dla srebra i platyny znamionowej zasilacza oprócz ceny ?   Czy u go do msi h110i pro ac lub MSI B150I Gaming Pro AC lub innej mobo ?


RE: sfinalizowania platformę - carrie.lutz - 03 Dec 2016

Chciałbym powiedzieć, przejdź do MSI B150I AC , ja też się tego. Zasilanie jest ok dań . 8 GB 1 Stick? dlaczego nie dostać 16GB zestaw , 2 x 8 GB. srebro i plat , trochę oszczędności lor .


RE: sfinalizowania platformę - julieanne - 03 Dec 2016

gaoxing84 napisał: Chciałbym powiedzieć, przejdź do MSI B150I AC , ja też się tego. Zasilanie jest ok dań . 8 GB 1 Stick? dlaczego nie dostać 16GB zestaw , 2 x 8 GB. srebro i plat , trochę oszczędności lor . uaktualni slowly..farmer kij o lol jakiś powód, dla uzyskania bi150i ac ?


RE: sfinalizowania platformę - sanjay.suryavansi - 03 Dec 2016

Można rozważyć superflower leadex srebra. IIRC konsumenci cant rly odróżnić , a oszczędności zasilania / pieniężne nie dużo. srebrny sprzedaży tanio na lazada


RE: sfinalizowania platformę - jordansteinhaus - 03 Dec 2016

Tornesoul napisał: Można rozważyć superflower leadex srebra. IIRC konsumenci cant rly odróżnić , a oszczędności zasilania / pieniężne nie dużo. srebrny sprzedaży tanio na lazada było $ 96 przed północą i $ 119, po północy : x


RE: sfinalizowania platformę - danielpsyc - 03 Dec 2016

untitled napisał: to było $ 96 przed północą i $ 119, po północy : x Najprawdopodobniej promo zakończony .


RE: sfinalizowania platformę - tkrol94 - 03 Dec 2016

untitled napisał: to było $ 96 przed północą i $ 119, po północy x: / welp .... Chyba u mnie więcej opcji teraz wysłana z Sent skąd ? stosując GADŻETU


RE: sfinalizowania platformę - nmygsm - 03 Dec 2016

hi TS .. moja obudowa jest jonsbo uxm3 . jako uxm3 , uxm1 zawiera również zasilacz znajdujący się w przedniej górnej części obudowy .. Miałem problem z zainstalowaniem PSU superflower .. mój problem w końcu zrobiłem inny zasilacz do łączenia się z oryginałem.


RE: sfinalizowania platformę - farmertx - 03 Dec 2016

intrance napisał: hi TS .. moja obudowa jest jonsbo uxm3 . jako uxm3 , uxm1 zawiera również zasilacz znajdujący się w przedniej górnej części obudowy .. Miałem problem z zainstalowaniem PSU superflower .. mój problem w końcu zrobiłem inny zasilacz do łączenia się z oryginałem. Mam to samo podwozie i PSU też, ale ja nie zmierzyć się z wor emisyjnej . Zagięcie jest ostry , ale nadal tolerowane .


RE: sfinalizowania platformę - philip.anink - 03 Dec 2016

MoneyFace = p napisał: Mam to samo podwozie i PSU też, ale ja nie zmierzyć się z wor emisyjnej . Zagięcie jest ostry , ale nadal tolerowane . Sheez .. staram się zmusić , ale boi się , że kabel będzie odgryźć .. I powinniśmy ignorować moje zmartwienie następnie .. marnowania czasu i tam SLT szuka adaptery pasujące ... weź pół dni opuścić somemore .. najpierw zbudować bardzo nerwowy ... LOL