cs-joke.pl forum
Każdy doświadczenie i stinktel przerywany spadek www ? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Każdy doświadczenie i stinktel przerywany spadek www ? (/thread-10968.html)

Pages: 1 2


Każdy doświadczenie i stinktel przerywany spadek www ? - cayleena - 12 Dec 2016

Cześć wszystkim dla osób korzystających z włókna Sinktel są doświadczenia żadnego spadku Internetu lub DC , a także linię główną Nie można wywołać w porze nocnej ?   Esp osób mieszkających w rejonie zachodniego ???   Konieczności wzywania tych sinktel technikiem przez 2 dni, w tym samym czasie ....   nie restart / twardy reset routera mój ont i przez 2 lub 3 razy , jeśli naprawdę nie mogę uzyskać żadnych połączeń


RE: Każdy doświadczenie i stinktel przerywany spadek www ? - peter.ely - 12 Dec 2016

ZrE0_Cha0s napisał: Cześć wszystkim dla osób korzystających z włókna Sinktel są doświadczenia żadnego spadku Internetu lub DC , a także linię główną Nie można wywołać w porze nocnej ? Esp osób mieszkających w rejonie zachodniego ??? Konieczności wzywania tych sinktel technikiem przez 2 dni, w tym samym czasie .... nie restart / twardy reset routera mój ont i przez 2 lub 3 razy , jeśli naprawdę nie mogę uzyskać żadnych połączeń Zadzwoń wsparcia ST z prośbą o wsparcie na miejscu .


RE: Każdy doświadczenie i stinktel przerywany spadek www ? - natalie.ramirez - 12 Dec 2016

Henry Ng napisał: Zadzwoń wsparcia ST z prośbą o wsparcie na miejscu . Dzwoniłem, ale mówią , że moje problemy nie wielkie i do tej pory nikt w mojej okolicy narzekających .... i mówią dun widać żadnych problemów z ich strony , a oni mówią, nawet jeśli zesłać technikiem i bez problemu na miejscu konieczność zapłacić 100 $ za niepotrzebne wezwanie do kontroli.


RE: Każdy doświadczenie i stinktel przerywany spadek www ? - shreeshesh - 12 Dec 2016

używać google dns 8.8.8.8


RE: Każdy doświadczenie i stinktel przerywany spadek www ? - sanvijna - 12 Dec 2016

ZrE0_Cha0s napisał: Dzwoniłem, ale mówią , że moje problemy nie wielkie i do tej pory nikt w mojej okolicy narzekających .... i mówią dun widać żadnych problemów z ich strony , a oni mówią, nawet jeśli zesłać technikiem i bez problemu na miejscu konieczność zapłacić 100 $ za niepotrzebne wezwanie do kontroli. Czy można sprawdzić i zweryfikować jej nie ur PC / Router wychodzenie ?


RE: Każdy doświadczenie i stinktel przerywany spadek www ? - angieobryan - 12 Dec 2016

Linia domu jest podłączony do ONT lub routera ? W przypadku podłączenia do ONT zażądać Singtel zastrzegania profil, jeśli nadal masz problemy , poprosić je zastąpić ONT . Również pan obserwować światła na ONT , gdy połączenie spada ? Czy kontrolka PON stabilna lub miga ?


RE: Każdy doświadczenie i stinktel przerywany spadek www ? - hardsystem29650 - 12 Dec 2016

localITguy napisał: Czy można sprawdzić i zweryfikować jej nie ur PC / Router wychodzenie ? yup Sprawdziłem próbowałem ciągnąc i był przymocowany do niej , więc dun sądzę , poza tym, że było to jak nagle dostał żadnych połączeń , mimo że sieć nadal może wysyłać i otrzymał jak zwykle. jak również inne urządzenie podłączone przez wifi mają te same problemy , więc im myślenie może być problemy ont lub sinktel .


RE: Każdy doświadczenie i stinktel przerywany spadek www ? - beachesndeserts - 12 Dec 2016

jury_pack napisał: Linia domu jest podłączony do ONT lub routera ? W przypadku podłączenia do ONT zażądać Singtel zastrzegania profil, jeśli nadal masz problemy , poprosić je zastąpić ONT . yup moja linia telefoniczna teraz podłączony do ONT . a co reporvison profilu ?


RE: Każdy doświadczenie i stinktel przerywany spadek www ? - christilton88 - 12 Dec 2016

ZrE0_Cha0s napisał: yup moja linia telefoniczna teraz podłączony do ONT . a co reporvison profilu ? Można zadzwonić Singtel to zrobić , będą wylewać ustawienia ONT i załaduj go .


RE: Każdy doświadczenie i stinktel przerywany spadek www ? - brianbelfor - 12 Dec 2016

ZrE0_Cha0s napisał: Cześć wszystkim dla osób korzystających z włókna Sinktel są doświadczenia żadnego spadku Internetu lub DC , a także linię główną Nie można wywołać w porze nocnej ? Esp osób mieszkających w rejonie zachodniego ??? Konieczności wzywania tych sinktel technikiem przez 2 dni, w tym samym czasie .... nie restart / twardy reset routera mój ont i przez 2 lub 3 razy , jeśli naprawdę nie mogę uzyskać żadnych połączeń z wykorzystaniem 1Gbps włókno domu. zatrzymać się na północ. nie dostać d / C na dobę w ciągu ostatnich kilku dni. Streaming k dramat oglądać bez problemu . hehe