Każdy doświadczenie i stinktel przerywany spadek www ?
#1

Cześć wszystkim dla osób korzystających z włókna Sinktel są doświadczenia żadnego spadku Internetu lub DC , a także linię główną Nie można wywołać w porze nocnej ?   Esp osób mieszkających w rejonie zachodniego ???   Konieczności wzywania tych sinktel technikiem przez 2 dni, w tym samym czasie ....   nie restart / twardy reset routera mój ont i przez 2 lub 3 razy , jeśli naprawdę nie mogę uzyskać żadnych połączeń
Reply
#2

ZrE0_Cha0s napisał: Cześć wszystkim dla osób korzystających z włókna Sinktel są doświadczenia żadnego spadku Internetu lub DC , a także linię główną Nie można wywołać w porze nocnej ? Esp osób mieszkających w rejonie zachodniego ??? Konieczności wzywania tych sinktel technikiem przez 2 dni, w tym samym czasie .... nie restart / twardy reset routera mój ont i przez 2 lub 3 razy , jeśli naprawdę nie mogę uzyskać żadnych połączeń Zadzwoń wsparcia ST z prośbą o wsparcie na miejscu .
Reply
#3

Henry Ng napisał: Zadzwoń wsparcia ST z prośbą o wsparcie na miejscu . Dzwoniłem, ale mówią , że moje problemy nie wielkie i do tej pory nikt w mojej okolicy narzekających .... i mówią dun widać żadnych problemów z ich strony , a oni mówią, nawet jeśli zesłać technikiem i bez problemu na miejscu konieczność zapłacić 100 $ za niepotrzebne wezwanie do kontroli.
Reply
#4

używać google dns 8.8.8.8
Reply
#5

ZrE0_Cha0s napisał: Dzwoniłem, ale mówią , że moje problemy nie wielkie i do tej pory nikt w mojej okolicy narzekających .... i mówią dun widać żadnych problemów z ich strony , a oni mówią, nawet jeśli zesłać technikiem i bez problemu na miejscu konieczność zapłacić 100 $ za niepotrzebne wezwanie do kontroli. Czy można sprawdzić i zweryfikować jej nie ur PC / Router wychodzenie ?
Reply
#6

Linia domu jest podłączony do ONT lub routera ? W przypadku podłączenia do ONT zażądać Singtel zastrzegania profil, jeśli nadal masz problemy , poprosić je zastąpić ONT . Również pan obserwować światła na ONT , gdy połączenie spada ? Czy kontrolka PON stabilna lub miga ?
Reply
#7

localITguy napisał: Czy można sprawdzić i zweryfikować jej nie ur PC / Router wychodzenie ? yup Sprawdziłem próbowałem ciągnąc i był przymocowany do niej , więc dun sądzę , poza tym, że było to jak nagle dostał żadnych połączeń , mimo że sieć nadal może wysyłać i otrzymał jak zwykle. jak również inne urządzenie podłączone przez wifi mają te same problemy , więc im myślenie może być problemy ont lub sinktel .
Reply
#8

jury_pack napisał: Linia domu jest podłączony do ONT lub routera ? W przypadku podłączenia do ONT zażądać Singtel zastrzegania profil, jeśli nadal masz problemy , poprosić je zastąpić ONT . yup moja linia telefoniczna teraz podłączony do ONT . a co reporvison profilu ?
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: yup moja linia telefoniczna teraz podłączony do ONT . a co reporvison profilu ? Można zadzwonić Singtel to zrobić , będą wylewać ustawienia ONT i załaduj go .
Reply
#10

ZrE0_Cha0s napisał: Cześć wszystkim dla osób korzystających z włókna Sinktel są doświadczenia żadnego spadku Internetu lub DC , a także linię główną Nie można wywołać w porze nocnej ? Esp osób mieszkających w rejonie zachodniego ??? Konieczności wzywania tych sinktel technikiem przez 2 dni, w tym samym czasie .... nie restart / twardy reset routera mój ont i przez 2 lub 3 razy , jeśli naprawdę nie mogę uzyskać żadnych połączeń z wykorzystaniem 1Gbps włókno domu. zatrzymać się na północ. nie dostać d / C na dobę w ciągu ostatnich kilku dni. Streaming k dramat oglądać bez problemu . hehe
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)