cs-joke.pl forum
Potrzebujesz porady na platformę do gier pulpicie - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Potrzebujesz porady na platformę do gier pulpicie (/thread-1187.html)

Pages: 1 2


Potrzebujesz porady na platformę do gier pulpicie - iheartglee - 29 Nov 2016

Cześć wszystkim. Próbując zbudować własny pulpit do gier , obecnie granie w gry , takie jak Tom Clancy , wiedźminie podziału 3 i po prostu spowodować 3. Plan używać mojego Zotac Gtx970 AMP i superflower 650W PSU dla majsterkowiczów . Nie potrzeba żadnego monitora klawiatury lub myszy . Mój budżet to bezprzewodowy 2k.Require oraz oprogramowanie Windows . Prawdopodobnie zbudować go na pc tematu. Nadzieję, że to mały i kompaktowy , jeśli to możliwe , Newbie tutaj . Dzięki   Wysyłane z LGE LG- F600K użyciu GAGT


RE: Potrzebujesz porady na platformę do gier pulpicie - adrienvigneron - 29 Nov 2016

asdyui31 napisał: Cześć wszystkim. Próbując zbudować własny pulpit do gier , obecnie granie w gry , takie jak Tom Clancy , wiedźminie podziału 3 i po prostu spowodować 3. Plan używać mojego Zotac Gtx970 AMP i superflower 650W PSU dla majsterkowiczów . Nie potrzeba żadnego monitora klawiatury lub myszy . Mój budżet to bezprzewodowy 2k.Require oraz oprogramowanie Windows . Prawdopodobnie zbudować go na pc tematu. Nadzieję, że to mały i kompaktowy , jeśli to możliwe , Newbie tutaj . Dzięki Wysyłane z LGE LG- F600K użyciu GAGT Czy masz już istniejący system, w którym GTX 970 jest w ?


RE: Potrzebujesz porady na platformę do gier pulpicie - aathompson - 29 Nov 2016

wacko napisał: Czy masz już istniejący system, w którym GTX 970 jest w ? Tak. Ale to nie jest pulpit zwyczaj budowania i większość części są bezużyteczne zostawiłem kartę graficzną i zasilacz Wysyłane z LGE LG- F600K użyciu GAGT


RE: Potrzebujesz porady na platformę do gier pulpicie - michaellamborghini96311 - 29 Nov 2016

Każdy może pomóc? Wysyłane z LGE LG- F600K użyciu GAGT


RE: Potrzebujesz porady na platformę do gier pulpicie - jordansteinhaus - 29 Nov 2016

Nikt nie może pomóc? Wysyłane z LGE LG- F600K użyciu GAGT


RE: Potrzebujesz porady na platformę do gier pulpicie - adytzabutterfly - 29 Nov 2016

przejdź pc temat, poprosić o wszystko z wyjątkiem ur psu n GPU 2k budżet jest proste ...


RE: Potrzebujesz porady na platformę do gier pulpicie - chickrock69 - 29 Nov 2016

asdyui31 napisał: ... Plan używać mojego Zotac Gtx970 AMP i superflower 650W PSU dla majsterkowiczów . Nie potrzeba żadnego monitora klawiatury lub myszy . Mój budżet to bezprzewodowy 2k.Require oraz oprogramowanie Windows . Prawdopodobnie zbudować go na pc tematu. Nadzieję, że to mały i kompaktowy , jeśli to możliwe , Newbie tutaj . Dzięki ZOTAC Gtx970 amp, który z nich ? edycja , omega lub ekstremalnych ... wszyscy mają długość diff .. ważne dla innych polecić obudowę. bezprzewodowa - co szerokopasmowego Plan subskrybować ?


RE: Potrzebujesz porady na platformę do gier pulpicie - acarmelo001 - 29 Nov 2016

jedi5diah napisał: przejdź pc temat, poprosić o wszystko z wyjątkiem ur psu n GPU 2k budżet jest proste ... Ceny pc tematyczne drogie. Spróbuj tradepac . Take 2 broszurę i porównywać . Można też spróbować swoich pakiet 970 ZOTAC + 16GB ripjaw na 620sgd .


RE: Potrzebujesz porady na platformę do gier pulpicie - antoniofantinato74 - 29 Nov 2016

darkgod123 napisał: Ceny pc tematyczne drogie. Spróbuj tradepac . Take 2 broszurę i porównywać . Można też spróbować swoich pakiet 970 ZOTAC + 16GB ripjaw na 620sgd . On już ma 970 , chyba że chce uruchomić SLI pac handlowa będzie u tylko Podane ceny jeśli kupujesz cały pakiet


RE: Potrzebujesz porady na platformę do gier pulpicie - roger.eikrem - 29 Nov 2016

Kusanagi napisał: On już ma 970 , chyba że chce uruchomić SLI pac handlowa będzie u tylko Podane ceny jeśli kupujesz cały pakiet sli z ekranem 3 krzywej