Potrzebujesz porady na platformę do gier pulpicie
#1

Cześć wszystkim. Próbując zbudować własny pulpit do gier , obecnie granie w gry , takie jak Tom Clancy , wiedźminie podziału 3 i po prostu spowodować 3. Plan używać mojego Zotac Gtx970 AMP i superflower 650W PSU dla majsterkowiczów . Nie potrzeba żadnego monitora klawiatury lub myszy . Mój budżet to bezprzewodowy 2k.Require oraz oprogramowanie Windows . Prawdopodobnie zbudować go na pc tematu. Nadzieję, że to mały i kompaktowy , jeśli to możliwe , Newbie tutaj . Dzięki   Wysyłane z LGE LG- F600K użyciu GAGT
Reply
#2

asdyui31 napisał: Cześć wszystkim. Próbując zbudować własny pulpit do gier , obecnie granie w gry , takie jak Tom Clancy , wiedźminie podziału 3 i po prostu spowodować 3. Plan używać mojego Zotac Gtx970 AMP i superflower 650W PSU dla majsterkowiczów . Nie potrzeba żadnego monitora klawiatury lub myszy . Mój budżet to bezprzewodowy 2k.Require oraz oprogramowanie Windows . Prawdopodobnie zbudować go na pc tematu. Nadzieję, że to mały i kompaktowy , jeśli to możliwe , Newbie tutaj . Dzięki Wysyłane z LGE LG- F600K użyciu GAGT Czy masz już istniejący system, w którym GTX 970 jest w ?
Reply
#3

wacko napisał: Czy masz już istniejący system, w którym GTX 970 jest w ? Tak. Ale to nie jest pulpit zwyczaj budowania i większość części są bezużyteczne zostawiłem kartę graficzną i zasilacz Wysyłane z LGE LG- F600K użyciu GAGT
Reply
#4

Każdy może pomóc? Wysyłane z LGE LG- F600K użyciu GAGT
Reply
#5

Nikt nie może pomóc? Wysyłane z LGE LG- F600K użyciu GAGT
Reply
#6

przejdź pc temat, poprosić o wszystko z wyjątkiem ur psu n GPU 2k budżet jest proste ...
Reply
#7

asdyui31 napisał: ... Plan używać mojego Zotac Gtx970 AMP i superflower 650W PSU dla majsterkowiczów . Nie potrzeba żadnego monitora klawiatury lub myszy . Mój budżet to bezprzewodowy 2k.Require oraz oprogramowanie Windows . Prawdopodobnie zbudować go na pc tematu. Nadzieję, że to mały i kompaktowy , jeśli to możliwe , Newbie tutaj . Dzięki ZOTAC Gtx970 amp, który z nich ? edycja , omega lub ekstremalnych ... wszyscy mają długość diff .. ważne dla innych polecić obudowę. bezprzewodowa - co szerokopasmowego Plan subskrybować ?
Reply
#8

jedi5diah napisał: przejdź pc temat, poprosić o wszystko z wyjątkiem ur psu n GPU 2k budżet jest proste ... Ceny pc tematyczne drogie. Spróbuj tradepac . Take 2 broszurę i porównywać . Można też spróbować swoich pakiet 970 ZOTAC + 16GB ripjaw na 620sgd .
Reply
#9

darkgod123 napisał: Ceny pc tematyczne drogie. Spróbuj tradepac . Take 2 broszurę i porównywać . Można też spróbować swoich pakiet 970 ZOTAC + 16GB ripjaw na 620sgd . On już ma 970 , chyba że chce uruchomić SLI pac handlowa będzie u tylko Podane ceny jeśli kupujesz cały pakiet
Reply
#10

Kusanagi napisał: On już ma 970 , chyba że chce uruchomić SLI pac handlowa będzie u tylko Podane ceny jeśli kupujesz cały pakiet sli z ekranem 3 krzywej
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)