cs-joke.pl forum
AMD Radeon Pro Duo wprowadza 26 kwietnia - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: AMD Radeon Pro Duo wprowadza 26 kwietnia (/thread-14301.html)

Pages: 1 2


AMD Radeon Pro Duo wprowadza 26 kwietnia - bigbadwolf94 - 19 Dec 2016

AMD Radeon Pro Duo wprowadza 26 kwietnia       Zacytować: Pozwól mi najpierw stwierdzić, że data premiery jest plotka, że pojawiło się w weekend , nie jest faktem . Według źródeł w HardwareBattle AMD jest uruchomienie GPU Podwójny Fidżi oparciu Radeon Pro Duo w około trzy tygodnie. AMD ogłosiła niedawno produkt na swojej kapsaicynę imprezie na GDC 2016 .   Radeon Pro Duo z dwoma GPU FIDŻI są przywiązane do grubej rozwiązania chłodzenia ciekłym 120mm . Produkt będzie oferował 16 teraflopów wydajności , wskazując dwa w pełni włączone Fidżi XT GPU . AMD Radeon Pro Duo (dual - GPU Fidżi) został opracowany pod kryptonimem Gemini musiałby 8 GB pamięci graficznej z HBM1 fest 8192 procesorów strumieniowych .   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz


RE: AMD Radeon Pro Duo wprowadza 26 kwietnia - aminrasheedkhan - 19 Dec 2016

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz mój ostatni 3Dmark Ogień Strike ( v1.1 ) odniesienia dla FHD całkiem blisko pisał jeden .. czyli Pro Duo naprawdę zasilający sia ....


RE: AMD Radeon Pro Duo wprowadza 26 kwietnia - troypendleton - 19 Dec 2016

kup kup kup !!! następnie sprzedać mi swoją obecną gfx za dobrą cenę ...


RE: AMD Radeon Pro Duo wprowadza 26 kwietnia - fstockert - 19 Dec 2016

zephyr11 napisał: kup kup kup !!! następnie sprzedać mi swoją obecną gfx za dobrą cenę ... Abit przestraszyć się trąbienie Liao ( mam jeszcze dwa pudełka dostawy gadżety wkrótce) ... Gf n Matka Ojciec dokuczliwy zbyt dużo spożywczych , które wydaje mi gromadząc dom z pudełka ... po ukończeniu 3 wiertnice z całą WC pierwszy wtedy zobaczyć, jak ... przynajmniej jasne przychodzą wielkie pudła pierwszy ... Hai .... ah trudności trudności ....


RE: AMD Radeon Pro Duo wprowadza 26 kwietnia - beachesndeserts - 19 Dec 2016

Op_Valkyrie napisał: Abit przestraszyć się trąbienie Liao ( mam jeszcze dwa pudełka dostawy gadżety wkrótce) ... Gf n Matka Ojciec dokuczliwy zbyt dużo spożywczych , które wydaje mi gromadząc dom z pudełka ... po ukończeniu 3 wiertnice z całą WC pierwszy wtedy zobaczyć, jak ... przynajmniej jasne przychodzą wielkie pudła pierwszy ... Hai .... ah trudności trudności .... Jin Jin satki bogatych


RE: AMD Radeon Pro Duo wprowadza 26 kwietnia - hdiiulio21 - 19 Dec 2016

* Adi chłopiec napisał: jin bogate RSS sob Kim lub e natychmiast jin błotnista ... jin Elmo ...


RE: AMD Radeon Pro Duo wprowadza 26 kwietnia - priyapatils84 - 19 Dec 2016

AMD Radeon Pro Duo kropli na 26 kwietnia , dobroć dual- GPU dla $ +1.500


RE: AMD Radeon Pro Duo wprowadza 26 kwietnia - matthew.p.marotta - 19 Dec 2016

Zakładam, to będzie kosztować coś takiego 2.5k do czasu, gdy osiągnie nasze brzegi ?


RE: AMD Radeon Pro Duo wprowadza 26 kwietnia - blogonlinez03 - 19 Dec 2016

Ładne karty !


RE: AMD Radeon Pro Duo wprowadza 26 kwietnia - arisparsh - 19 Dec 2016

Wow .. Zastanawiam będzie mój rachunek elektrycznej idą w górę , jeśli mogę zainstalować tej karty ...