AMD Radeon Pro Duo wprowadza 26 kwietnia
#1

AMD Radeon Pro Duo wprowadza 26 kwietnia       Zacytować: Pozwól mi najpierw stwierdzić, że data premiery jest plotka, że pojawiło się w weekend , nie jest faktem . Według źródeł w HardwareBattle AMD jest uruchomienie GPU Podwójny Fidżi oparciu Radeon Pro Duo w około trzy tygodnie. AMD ogłosiła niedawno produkt na swojej kapsaicynę imprezie na GDC 2016 .   Radeon Pro Duo z dwoma GPU FIDŻI są przywiązane do grubej rozwiązania chłodzenia ciekłym 120mm . Produkt będzie oferował 16 teraflopów wydajności , wskazując dwa w pełni włączone Fidżi XT GPU . AMD Radeon Pro Duo (dual - GPU Fidżi) został opracowany pod kryptonimem Gemini musiałby 8 GB pamięci graficznej z HBM1 fest 8192 procesorów strumieniowych .   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz mój ostatni 3Dmark Ogień Strike ( v1.1 ) odniesienia dla FHD całkiem blisko pisał jeden .. czyli Pro Duo naprawdę zasilający sia ....
Reply
#3

kup kup kup !!! następnie sprzedać mi swoją obecną gfx za dobrą cenę ...
Reply
#4

zephyr11 napisał: kup kup kup !!! następnie sprzedać mi swoją obecną gfx za dobrą cenę ... Abit przestraszyć się trąbienie Liao ( mam jeszcze dwa pudełka dostawy gadżety wkrótce) ... Gf n Matka Ojciec dokuczliwy zbyt dużo spożywczych , które wydaje mi gromadząc dom z pudełka ... po ukończeniu 3 wiertnice z całą WC pierwszy wtedy zobaczyć, jak ... przynajmniej jasne przychodzą wielkie pudła pierwszy ... Hai .... ah trudności trudności ....
Reply
#5

Op_Valkyrie napisał: Abit przestraszyć się trąbienie Liao ( mam jeszcze dwa pudełka dostawy gadżety wkrótce) ... Gf n Matka Ojciec dokuczliwy zbyt dużo spożywczych , które wydaje mi gromadząc dom z pudełka ... po ukończeniu 3 wiertnice z całą WC pierwszy wtedy zobaczyć, jak ... przynajmniej jasne przychodzą wielkie pudła pierwszy ... Hai .... ah trudności trudności .... Jin Jin satki bogatych
Reply
#6

* Adi chłopiec napisał: jin bogate RSS sob Kim lub e natychmiast jin błotnista ... jin Elmo ...
Reply
#7

AMD Radeon Pro Duo kropli na 26 kwietnia , dobroć dual- GPU dla $ +1.500
Reply
#8

Zakładam, to będzie kosztować coś takiego 2.5k do czasu, gdy osiągnie nasze brzegi ?
Reply
#9

Ładne karty !
Reply
#10

Wow .. Zastanawiam będzie mój rachunek elektrycznej idą w górę , jeśli mogę zainstalować tej karty ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)