cs-joke.pl forum
VOIP : setup PAP2T z pFingo - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: VOIP : setup PAP2T z pFingo (/thread-14879.html)

Pages: 1 2


VOIP : setup PAP2T z pFingo - acarmelo001 - 20 Dec 2016

Hi guys , nie wiem , gdzie to zapytanie ma być wysłana na .   W każdym razie, mam PAP2T i staram się skonfigurować go dla mojego konta pfingo . Jestem w stanie zarejestrować się na serwerze SIP i odbierać połączenia do mojego DID . Ale nie jestem w stanie wykonywać połączenia wychodzące z właściwego planu wybierania skonfigurowany.   Proszę doradzić Dzięki


RE: VOIP : setup PAP2T z pFingo - lovewilliam - 20 Dec 2016

Dlaczego nie można przesłać zgłoszenie na stronie pFingo do oficjalnego wsparcia ?


RE: VOIP : setup PAP2T z pFingo - acarmelo001 - 20 Dec 2016

Z jakim routerem ?


RE: VOIP : setup PAP2T z pFingo - bluechip20071 - 20 Dec 2016

liangtam napisał: Z jakim routerem ? DLink DIR- 655


RE: VOIP : setup PAP2T z pFingo - claresta.diana - 20 Dec 2016

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Nie ma problemu habe dla wszystkich 4 sposoby Spróbuj przełączanie router SIP ALG używać wyłącznie G.711μ kodek.


RE: VOIP : setup PAP2T z pFingo - ricko.zaky - 20 Dec 2016

liangtam napisał: Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Nie ma problemu habe dla wszystkich 4 sposoby Spróbuj przełączanie router SIP ALG używać wyłącznie G.711μ kodek. Hmm .. Ok, pozwól mi spróbować


RE: VOIP : setup PAP2T z pFingo - rajivarora10 - 20 Dec 2016

enHanC3X napisał: Hi guys , nie wiem , gdzie to zapytanie ma być wysłana na . W każdym razie, mam PAP2T i staram się skonfigurować go dla mojego konta pfingo . Jestem w stanie zarejestrować się na serwerze SIP i odbierać połączenia do mojego DID . Ale nie jestem w stanie wykonywać połączenia wychodzące z właściwego planu wybierania skonfigurowany. Proszę doradzić Dzięki Cześć, Pfingo VoIP jest łatwe w konfiguracji , ponieważ Twój PAP2T jest za routerem , spróbuj dodać serwer STUN . BTW , używam inbuild VoIP 2Wire modemu aby Pfingo połączenia głosowe , dobrej jakości i tanie.


RE: VOIP : setup PAP2T z pFingo - cloaked82 - 20 Dec 2016

teryho napisał: Cześć, Pfingo VoIP jest łatwe w konfiguracji , ponieważ Twój PAP2T jest za routerem , spróbuj dodać serwer STUN . BTW , używam inbuild VoIP 2Wire modemu aby Pfingo połączenia głosowe , dobrej jakości i tanie. Hmm , każdy doradza na adres URL serwera oszałamia ? W każdym razie mam mój PAP2T działa po włączeniu różne ustawienia VIA pod SIP . Ale ciągle mam problemy z SPA3000 przy użyciu tych samych ustawień. W każdym razie, dla SPA3000 , urządzenie jest w stanie zrobić wychodzących, dzwoni mój telefon komórkowy . Ale jeśli go podnieść na moim telefonie , nie ma dźwięku na obu końcach. Albo gdybym powiesić na mojej stronie SPA3000 , dzwonek będzie utrzymywać się na moim telefonie . Próbowałem zarówno włączanie i wyłączanie ALG na moim DIR- 655, oba nie działają w tym przypadku . Dla mojego PAP2T , jest w stanie połączyć się bez ALG dalej. Dzięki


RE: VOIP : setup PAP2T z pFingo - ravazmu - 20 Dec 2016

enHanC3X napisał: Hmm , każdy doradza na adres URL serwera oszałamia ? W każdym razie mam mój PAP2T działa po włączeniu różne ustawienia VIA pod SIP . Ale ciągle mam problemy z SPA3000 przy użyciu tych samych ustawień. W każdym razie, dla SPA3000 , urządzenie jest w stanie zrobić wychodzących, dzwoni mój telefon komórkowy . Ale jeśli go podnieść na moim telefonie , nie ma dźwięku na obu końcach. Albo gdybym powiesić na mojej stronie SPA3000 , dzwonek będzie utrzymywać się na moim telefonie . Próbowałem zarówno włączanie i wyłączanie ALG na moim DIR- 655, oba nie działają w tym przypadku . Dla mojego PAP2T , jest w stanie połączyć się bez ALG dalej. Dzięki Cześć, Serwer Pfingo Paralizator : stun.pfingo.com


RE: VOIP : setup PAP2T z pFingo - panyadede - 20 Dec 2016

teryho napisał: Cześć, Serwer Pfingo Paralizator : stun.pfingo.com Dobra dzięki Postara , że później, kiedy wrócę do domu .