cs-joke.pl forum
Duży problem z nowym modemem Starhub za CISCO DPC3925 - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Duży problem z nowym modemem Starhub za CISCO DPC3925 (/thread-15709.html)

Pages: 1 2


Duży problem z nowym modemem Starhub za CISCO DPC3925 - sty94729 - 21 Dec 2016

Duży problem z nowym modemem Starhub za CISCO DPC3925


RE: Duży problem z nowym modemem Starhub za CISCO DPC3925 - patann42 - 21 Dec 2016

jeśli u mieć częste d / c , spróbuj zapytać inżyniera Starhub zajrzeć do swojej linii pola . I ostatni raz dostał Połączenie zresetowane problemy w mojej okolicy . Po wywołaniu 1633 , patrzą na problem i rozwiązać go . Teraz mam niewielki lub żaden przypadkowy d / cw moim modemem bb . Jestem również za pomocą modemu DPC3925 .


RE: Duży problem z nowym modemem Starhub za CISCO DPC3925 - nanca1500 - 21 Dec 2016

brzmi jak jego danym obszarze a modemem , czy informacje zwrotne , że ?


RE: Duży problem z nowym modemem Starhub za CISCO DPC3925 - fallow - 21 Dec 2016

DAREN771 napisał: jeśli u mieć częste d / c , spróbuj zapytać inżyniera Starhub zajrzeć do swojej linii pola . I ostatni raz dostał Połączenie zresetowane problemy w mojej okolicy . Po wywołaniu 1633 , patrzą na problem i rozwiązać go . Teraz mam niewielki lub żaden przypadkowy d / cw moim modemem bb . Jestem również za pomocą modemu DPC3925 . eee .... Nie sądzę, jest ba ... Ponieważ sygnał ts powiedzieć pobieranie połowie drogi zatrzymuje . Powinien być sygnał bezprzewodowy słaby lub przeciążona . Inne jest przeznaczenie spadła cię od pobrania.


RE: Duży problem z nowym modemem Starhub za CISCO DPC3925 - michaellamborghini96311 - 21 Dec 2016

whaleshark87 napisał: eee .... Nie sądzę, jest ba ... Ponieważ sygnał ts powiedzieć pobieranie połowie drogi zatrzymuje . Powinien być sygnał bezprzewodowy słaby lub przeciążona . Inne jest przeznaczenie spadła cię od pobrania. Myślę ts wyizolować do modemu Liao , jeśli potrafi odtworzyć go ponownie za pomocą tego modemu albo jego NIC nie podoba modemu lub po prostu , że modem mam problemu ..


RE: Duży problem z nowym modemem Starhub za CISCO DPC3925 - syed.danish - 21 Dec 2016

Jestem również problemy z tym modelem. Bardzo złe kwestie prędkości i rozłącza trochę też. Choć mam zmodernizowane moje Mbps, Cisco DPC3925 działa gorzej niż mój stary Linksys , który rozpoczyna się gotowy do pracy. Z DPC3925 , muszę czekać minutę lub dwie, aby nawiązać połączenie i wiele razy , telefony komórkowe nie są w stanie się połączyć. Ze stratą , co zrobić tutaj .


RE: Duży problem z nowym modemem Starhub za CISCO DPC3925 - elnik73.2 - 21 Dec 2016

Czy nadal się z tym problemy ?


RE: Duży problem z nowym modemem Starhub za CISCO DPC3925 - gordon.hall6 - 21 Dec 2016

Byłem z tego modemu bo już 2 mths . Do tej pory wszystko jest dobre. Nie zrobiłem żadnego ręcznego config , po prostu poszedł z domyślnie. Prędkości obrotowe wahania mogę przypisać do szczytowych okresów w ciągu dnia. Siła sygnału bezprzewodowego jest jednak dość zła raz mam urządzenie w każdym pomieszczeniu innym niż salonie , gdzie znajduje się modem . Got wokół niego , zaczepiając się podłączenie do mojego starego linksys router bezprzewodowy , który jest w moim pokoju.


RE: Duży problem z nowym modemem Starhub za CISCO DPC3925 - rawat.kshitiz - 21 Dec 2016

Teraz wydaje się, że kwestie havnt zupełnie jeszcze rozstrzygnięty


RE: Duży problem z nowym modemem Starhub za CISCO DPC3925 - acarmelo001 - 21 Dec 2016

Cześć chłopaki , ja po prostu włączane do tego modemu. LAN działa poprawnie , ale poważny problem z bezprzewodową kartą sieciową . Utrzymuje utraty połączenia z przerwami podczas surfowania na urządzeniach bezprzewodowych. Wszelkie zalecenia dla szybkiej i taniej ? Tu na myśli po prostu używając go jako most i dostać inny router bezprzewodowy .