Duży problem z nowym modemem Starhub za CISCO DPC3925
#1

Duży problem z nowym modemem Starhub za CISCO DPC3925
Reply
#2

jeśli u mieć częste d / c , spróbuj zapytać inżyniera Starhub zajrzeć do swojej linii pola . I ostatni raz dostał Połączenie zresetowane problemy w mojej okolicy . Po wywołaniu 1633 , patrzą na problem i rozwiązać go . Teraz mam niewielki lub żaden przypadkowy d / cw moim modemem bb . Jestem również za pomocą modemu DPC3925 .
Reply
#3

brzmi jak jego danym obszarze a modemem , czy informacje zwrotne , że ?
Reply
#4

DAREN771 napisał: jeśli u mieć częste d / c , spróbuj zapytać inżyniera Starhub zajrzeć do swojej linii pola . I ostatni raz dostał Połączenie zresetowane problemy w mojej okolicy . Po wywołaniu 1633 , patrzą na problem i rozwiązać go . Teraz mam niewielki lub żaden przypadkowy d / cw moim modemem bb . Jestem również za pomocą modemu DPC3925 . eee .... Nie sądzę, jest ba ... Ponieważ sygnał ts powiedzieć pobieranie połowie drogi zatrzymuje . Powinien być sygnał bezprzewodowy słaby lub przeciążona . Inne jest przeznaczenie spadła cię od pobrania.
Reply
#5

whaleshark87 napisał: eee .... Nie sądzę, jest ba ... Ponieważ sygnał ts powiedzieć pobieranie połowie drogi zatrzymuje . Powinien być sygnał bezprzewodowy słaby lub przeciążona . Inne jest przeznaczenie spadła cię od pobrania. Myślę ts wyizolować do modemu Liao , jeśli potrafi odtworzyć go ponownie za pomocą tego modemu albo jego NIC nie podoba modemu lub po prostu , że modem mam problemu ..
Reply
#6

Jestem również problemy z tym modelem. Bardzo złe kwestie prędkości i rozłącza trochę też. Choć mam zmodernizowane moje Mbps, Cisco DPC3925 działa gorzej niż mój stary Linksys , który rozpoczyna się gotowy do pracy. Z DPC3925 , muszę czekać minutę lub dwie, aby nawiązać połączenie i wiele razy , telefony komórkowe nie są w stanie się połączyć. Ze stratą , co zrobić tutaj .
Reply
#7

Czy nadal się z tym problemy ?
Reply
#8

Byłem z tego modemu bo już 2 mths . Do tej pory wszystko jest dobre. Nie zrobiłem żadnego ręcznego config , po prostu poszedł z domyślnie. Prędkości obrotowe wahania mogę przypisać do szczytowych okresów w ciągu dnia. Siła sygnału bezprzewodowego jest jednak dość zła raz mam urządzenie w każdym pomieszczeniu innym niż salonie , gdzie znajduje się modem . Got wokół niego , zaczepiając się podłączenie do mojego starego linksys router bezprzewodowy , który jest w moim pokoju.
Reply
#9

Teraz wydaje się, że kwestie havnt zupełnie jeszcze rozstrzygnięty
Reply
#10

Cześć chłopaki , ja po prostu włączane do tego modemu. LAN działa poprawnie , ale poważny problem z bezprzewodową kartą sieciową . Utrzymuje utraty połączenia z przerwami podczas surfowania na urządzeniach bezprzewodowych. Wszelkie zalecenia dla szybkiej i taniej ? Tu na myśli po prostu używając go jako most i dostać inny router bezprzewodowy .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)