cs-joke.pl forum
Laptop podłączyć bezpośrednio do routera - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Laptop podłączyć bezpośrednio do routera (/thread-172.html)

Pages: 1 2


Laptop podłączyć bezpośrednio do routera - gms1067 - 28 Nov 2016

Witam, po podłączeniu laptopa do routera za pomocą kabla LAN, n wyłączyć wifi na laptopie e , ja Stil nie może połączyć się z routerem auto . Wszelkie inne zmiany brakuje?


RE: Laptop podłączyć bezpośrednio do routera - ghita.bernichi - 28 Nov 2016

lanzhu60 napisał: Witam, po podłączeniu laptopa do routera za pomocą kabla LAN, n wyłączyć wifi na laptopie e , ja Stil nie może połączyć się z routerem auto . Wszelkie inne zmiany brakuje? Czy umożliwienie połączenia przewodowego ?


RE: Laptop podłączyć bezpośrednio do routera - mistyijensen - 28 Nov 2016

Ponowne uruchomienie laptopa.


RE: Laptop podłączyć bezpośrednio do routera - tkrol94 - 28 Nov 2016

Przejdź do Menedżera urządzeń i sprawdź, czy port Ethernet jest wyłączony , czy też nie .


RE: Laptop podłączyć bezpośrednio do routera - julieanne - 28 Nov 2016

Port Ethernet jest włączona w Menedżerze urządzeń .. coś jeszcze muszę sprawdzić?


RE: Laptop podłączyć bezpośrednio do routera - vupynulaw - 28 Nov 2016

Wypróbuj inny kabel ethernet ? Czy router odpowiedniego portu zapala się dioda ? Wysłane z . stosując GAGT


RE: Laptop podłączyć bezpośrednio do routera - celinefolliet - 28 Nov 2016

lanzhu60 napisał: Witam, po podłączeniu laptopa do routera za pomocą kabla LAN, n wyłączyć wifi na laptopie e , ja Stil nie może połączyć się z routerem auto . Wszelkie inne zmiany brakuje? Najprawdopodobniej jego ustawienie IP na yr laptopa. Jeśli DHCP routera yr jest włączony, yr laptop powinien być ustawiony na " Automatycznie uzyskaj adres IP " z routerem. Sprawdź yr Połączenia sieciowe laptopa


RE: Laptop podłączyć bezpośrednio do routera - pulikantishreyareddy - 28 Nov 2016

lanzhu60 napisał: Witam, po podłączeniu laptopa do routera za pomocą kabla LAN, n wyłączyć wifi na laptopie e , ja Stil nie może połączyć się z routerem auto . Wszelkie inne zmiany brakuje? Jest to nowy router, który właśnie kupił ??


RE: Laptop podłączyć bezpośrednio do routera - AimJunk1e - 28 Nov 2016

Actuali to nie jest nowy router cos wszystkich e , a ja już połączenie przez bezprzewodową . Podejrzewam, że to e ustawienie IP. Ale hw mogę zmienić lub chk to ustawienie. Doceń e pomoc. thks wszystko


RE: Laptop podłączyć bezpośrednio do routera - davide.arzenton - 28 Nov 2016

lanzhu60 napisał: Actuali to nie jest nowy router cos wszystkich e , a ja już połączenie przez bezprzewodową . Podejrzewam, że to e ustawienie IP. Ale hw mogę zmienić lub chk to ustawienie. Doceń e pomoc. thks wszystko Czy u oznacza , że jeśli u używać bezprzewodowych u można podłączyć do strony ustawień routera ? Czy u know yr adres IP routera ? Czy u któregokolwiek z yr zmienił ustawienia routera b4 ? Np są u stosując jako routera lub punktu dostępowego ?