cs-joke.pl forum
Dlink DIR- 890L 6x Antena wkrótce .... US Stealth Bomber ??? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Dlink DIR- 890L 6x Antena wkrótce .... US Stealth Bomber ??? (/thread-17555.html)

Pages: 1 2


Dlink DIR- 890L 6x Antena wkrótce .... US Stealth Bomber ??? - moresteveo - 25 Dec 2016

DIR- 890L - AC3200 Ultra Router Wi-Fi       =       Dodawanie 6 anteny w ogóle Skrzydło ......      ......................


RE: Dlink DIR- 890L 6x Antena wkrótce .... US Stealth Bomber ??? - jonnob73 - 25 Dec 2016

Unikalna konstrukcja i pozwala mieć nadzieję jego moc jest najsilniejsza ze wszystkich, jeśli nie sensu ...


RE: Dlink DIR- 890L 6x Antena wkrótce .... US Stealth Bomber ??? - osdrillsforskills - 25 Dec 2016

Wyglądać będzie zobaczyć więcej dziwne router..what kolejnej anteny 8 nóg ! ja robię Nadzieja nie dzieje , aby zobaczyć ten jeden .. Jest goiing być przerażające w nocy , gdzie żeby zobaczyć duże 8 nóg pająka .. Eee !!!


RE: Dlink DIR- 890L 6x Antena wkrótce .... US Stealth Bomber ??? - hdiiulio21 - 25 Dec 2016

Powiedziałbym ....... brzydki ............ zgodzić ?


RE: Dlink DIR- 890L 6x Antena wkrótce .... US Stealth Bomber ??? - chotiya.ram - 25 Dec 2016

brzydko wyglądać jak Linksys


RE: Dlink DIR- 890L 6x Antena wkrótce .... US Stealth Bomber ??? - cloaked82 - 25 Dec 2016

samolot jest ładny, ale fuj routera


RE: Dlink DIR- 890L 6x Antena wkrótce .... US Stealth Bomber ??? - erland.lundby - 25 Dec 2016

mrclubbie napisał: Unikalna konstrukcja i pozwala mieć nadzieję jego moc jest najsilniejsza ze wszystkich, jeśli nie sensu ... Nie jestem też nadzieję na DLINK wymyślić coś wyjątkowego . Patrząc na ich obecnej gamy routerów , DLINK Wydaje się, że wybiera się na bezpiecznych (w środku ) / miernych wzorów OEM (wewnętrzne , a nie zewnętrzne) . Ich routery wykorzystywane do zaoferowania coś wyjątkowego np DIR - 655 był jednym z najlepszych routerem Wireless-N . Od DIR- 825 , nie mogę sobie przypomnieć widząc ich routery jako wyjątkowe w wydajności. Z drugiej strony, Asus i Netgear nadal mają pewne krawędzi. Nawet Linksys , które utraciło swoją drogę po sprzedana Cisco, a następnie odsprzedawane Belkin , wydaje się być stara się zrobić coś nowego.


RE: Dlink DIR- 890L 6x Antena wkrótce .... US Stealth Bomber ??? - bhowmikpritam007 - 25 Dec 2016

Więcej anteny tym lepiej ???


RE: Dlink DIR- 890L 6x Antena wkrótce .... US Stealth Bomber ??? - wredeemma - 25 Dec 2016

mrclubbie napisał: Więcej anteny tym lepiej ??? umierają szybciej ... haha ... Wi- Fi Zdrowie Zagrożenia i skutki zdrowotne promieniowania


RE: Dlink DIR- 890L 6x Antena wkrótce .... US Stealth Bomber ??? - bhowmikpritam007 - 25 Dec 2016

oric1 napisał: umierają szybciej ... haha ... Wi- Fi Zdrowie Zagrożenia i skutki zdrowotne promieniowania Brat .... Ostatni raz zgadzam się z Tobą .. Ale teraz wiem, że sąsiad wszystkim silny sygnał ... W każdym razie nadal będą umierać. Więc w końcu ja też zmienić nastawienie ... Wszystko umiera razem ..