Dlink DIR- 890L 6x Antena wkrótce .... US Stealth Bomber ???
#1

DIR- 890L - AC3200 Ultra Router Wi-Fi       =       Dodawanie 6 anteny w ogóle Skrzydło ......      ......................
Reply
#2

Unikalna konstrukcja i pozwala mieć nadzieję jego moc jest najsilniejsza ze wszystkich, jeśli nie sensu ...
Reply
#3

Wyglądać będzie zobaczyć więcej dziwne router..what kolejnej anteny 8 nóg ! ja robię Nadzieja nie dzieje , aby zobaczyć ten jeden .. Jest goiing być przerażające w nocy , gdzie żeby zobaczyć duże 8 nóg pająka .. Eee !!!
Reply
#4

Powiedziałbym ....... brzydki ............ zgodzić ?
Reply
#5

brzydko wyglądać jak Linksys
Reply
#6

samolot jest ładny, ale fuj routera
Reply
#7

mrclubbie napisał: Unikalna konstrukcja i pozwala mieć nadzieję jego moc jest najsilniejsza ze wszystkich, jeśli nie sensu ... Nie jestem też nadzieję na DLINK wymyślić coś wyjątkowego . Patrząc na ich obecnej gamy routerów , DLINK Wydaje się, że wybiera się na bezpiecznych (w środku ) / miernych wzorów OEM (wewnętrzne , a nie zewnętrzne) . Ich routery wykorzystywane do zaoferowania coś wyjątkowego np DIR - 655 był jednym z najlepszych routerem Wireless-N . Od DIR- 825 , nie mogę sobie przypomnieć widząc ich routery jako wyjątkowe w wydajności. Z drugiej strony, Asus i Netgear nadal mają pewne krawędzi. Nawet Linksys , które utraciło swoją drogę po sprzedana Cisco, a następnie odsprzedawane Belkin , wydaje się być stara się zrobić coś nowego.
Reply
#8

Więcej anteny tym lepiej ???
Reply
#9

mrclubbie napisał: Więcej anteny tym lepiej ??? umierają szybciej ... haha ... Wi- Fi Zdrowie Zagrożenia i skutki zdrowotne promieniowania
Reply
#10

oric1 napisał: umierają szybciej ... haha ... Wi- Fi Zdrowie Zagrożenia i skutki zdrowotne promieniowania Brat .... Ostatni raz zgadzam się z Tobą .. Ale teraz wiem, że sąsiad wszystkim silny sygnał ... W każdym razie nadal będą umierać. Więc w końcu ja też zmienić nastawienie ... Wszystko umiera razem ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)