cs-joke.pl forum
bezpieczne kupić dysk z Amazon ? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: bezpieczne kupić dysk z Amazon ? (/thread-1860.html)

Pages: 1 2


bezpieczne kupić dysk z Amazon ? - neasterl - 30 Nov 2016

Ktoś kupił dysk z Amazon wcześniej? Czy ja przyjeżdża DOA ? Ów mój główny problem.   Oprócz HDD, co inne rzeczy nie macie kupić stamtąd ? Sprawdzałem na CPU i mobo wiązek i okazało się bizgram jest rzeczywiście tańszy niż Amazon.   Dzięki


RE: bezpieczne kupić dysk z Amazon ? - mistyijensen - 30 Nov 2016

gdyby przybył DOA , Amazon będzie akceptować powrotu .


RE: bezpieczne kupić dysk z Amazon ? - txwly - 30 Nov 2016

Byłem w kinda samej łodzi niedawno, i wysłałem maila Seagate i ich wsparcie mówi gwarancja jest na całym świecie. Ich odpowiedź : Zacytować: Dziękujemy za skontaktowanie się z pomocą techniczną firmy Seagate . Dostaniesz wsparcie Seagate gdziekolwiek się znajdują i gdzie zakupić napęd z . Nasze centrum wsparcia Azji i Pacyfiku w Singapurze też. Aby uzyskać dodatkową pomoc , prosimy o kontakt pod adresem: Technical Support | Seagate Nie jestem pewien co do innych marek. Dobrą rzeczą Seagate , tu w SG przynajmniej jest bezpośrednio obsługiwać ich RMA . WD , wierzę, trzeba przejść przez dystrybutora. W końcu skończyło się kupowanie lokalnie. Różnica w cenie nie jest wystarczające , aby nadrobić czekać.


RE: bezpieczne kupić dysk z Amazon ? - doctorkurochka - 30 Nov 2016

tylko mój , ale przeniósł się do wątku . lol. wszelkie inne informacje z Bros ? dzięki


RE: bezpieczne kupić dysk z Amazon ? - abhiprofession526 - 30 Nov 2016

Jeśli oszczędność jest znaczna , mogę rozważyć. Problemem jest to, większość napędów mechanicznych , które obecnie nie są teraz już nie w niezawodny / trwałość w porównaniu z przeszłości. Więc jeśli naprawdę potrzebujesz, aby napęd mechaniczny , mogę rozważyć uzyskanie go lokalnie . Ale jak snipes14 wspomniano, jeśli Seagate oferuje tu SG gwarancji, myślę, że nie jest tak źle , choć zawsze unikam Seagate dyski jak zaraza .


RE: bezpieczne kupić dysk z Amazon ? - auyh.89 - 30 Nov 2016

bizgram ? dafugz ? no go tradepac porównanie ponownie?


RE: bezpieczne kupić dysk z Amazon ? - cfestus8 - 30 Nov 2016

watzup_ken napisał: Jeśli oszczędność jest znaczna , mogę rozważyć. Problemem jest to, większość napędów mechanicznych , które obecnie nie są teraz już nie w niezawodny / trwałość w porównaniu z przeszłości. Więc jeśli naprawdę potrzebujesz, aby napęd mechaniczny , mogę rozważyć uzyskanie go lokalnie . Ale jak snipes14 wspomniano, jeśli Seagate oferuje tu SG gwarancji, myślę, że nie jest tak źle , choć zawsze unikam Seagate dyski jak zaraza . Właściwie Seagate było całkiem w porządku dla mnie. Dotychczasowe awarie miałem były wszystkie dyski Samsung . Zobaczmy, jak to działa 3TB dla mnie ...


RE: bezpieczne kupić dysk z Amazon ? - rfierrom - 30 Nov 2016

Amazon ceny są znacznie lepsze niż lokalnie. Zastanawiam się kilka dysków LaCie .


RE: bezpieczne kupić dysk z Amazon ? - mountainblack - 30 Nov 2016

SSD jest zdecydowanie taniej jest kupić w Amazon porównaniu do naszych lokalnych sprzedawców.


RE: bezpieczne kupić dysk z Amazon ? - solotrenes - 30 Nov 2016

Co zachodnich produktów cyfrowych ? Czy stanowią one wsparcie na całym świecie też?