bezpieczne kupić dysk z Amazon ?
#1

Ktoś kupił dysk z Amazon wcześniej? Czy ja przyjeżdża DOA ? Ów mój główny problem.   Oprócz HDD, co inne rzeczy nie macie kupić stamtąd ? Sprawdzałem na CPU i mobo wiązek i okazało się bizgram jest rzeczywiście tańszy niż Amazon.   Dzięki
Reply
#2

gdyby przybył DOA , Amazon będzie akceptować powrotu .
Reply
#3

Byłem w kinda samej łodzi niedawno, i wysłałem maila Seagate i ich wsparcie mówi gwarancja jest na całym świecie. Ich odpowiedź : Zacytować: Dziękujemy za skontaktowanie się z pomocą techniczną firmy Seagate . Dostaniesz wsparcie Seagate gdziekolwiek się znajdują i gdzie zakupić napęd z . Nasze centrum wsparcia Azji i Pacyfiku w Singapurze też. Aby uzyskać dodatkową pomoc , prosimy o kontakt pod adresem: Technical Support | Seagate Nie jestem pewien co do innych marek. Dobrą rzeczą Seagate , tu w SG przynajmniej jest bezpośrednio obsługiwać ich RMA . WD , wierzę, trzeba przejść przez dystrybutora. W końcu skończyło się kupowanie lokalnie. Różnica w cenie nie jest wystarczające , aby nadrobić czekać.
Reply
#4

tylko mój , ale przeniósł się do wątku . lol. wszelkie inne informacje z Bros ? dzięki
Reply
#5

Jeśli oszczędność jest znaczna , mogę rozważyć. Problemem jest to, większość napędów mechanicznych , które obecnie nie są teraz już nie w niezawodny / trwałość w porównaniu z przeszłości. Więc jeśli naprawdę potrzebujesz, aby napęd mechaniczny , mogę rozważyć uzyskanie go lokalnie . Ale jak snipes14 wspomniano, jeśli Seagate oferuje tu SG gwarancji, myślę, że nie jest tak źle , choć zawsze unikam Seagate dyski jak zaraza .
Reply
#6

bizgram ? dafugz ? no go tradepac porównanie ponownie?
Reply
#7

watzup_ken napisał: Jeśli oszczędność jest znaczna , mogę rozważyć. Problemem jest to, większość napędów mechanicznych , które obecnie nie są teraz już nie w niezawodny / trwałość w porównaniu z przeszłości. Więc jeśli naprawdę potrzebujesz, aby napęd mechaniczny , mogę rozważyć uzyskanie go lokalnie . Ale jak snipes14 wspomniano, jeśli Seagate oferuje tu SG gwarancji, myślę, że nie jest tak źle , choć zawsze unikam Seagate dyski jak zaraza . Właściwie Seagate było całkiem w porządku dla mnie. Dotychczasowe awarie miałem były wszystkie dyski Samsung . Zobaczmy, jak to działa 3TB dla mnie ...
Reply
#8

Amazon ceny są znacznie lepsze niż lokalnie. Zastanawiam się kilka dysków LaCie .
Reply
#9

SSD jest zdecydowanie taniej jest kupić w Amazon porównaniu do naszych lokalnych sprzedawców.
Reply
#10

Co zachodnich produktów cyfrowych ? Czy stanowią one wsparcie na całym świecie też?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)