cs-joke.pl forum
Jak skonfigurować Asus -AC3200 dla Singtel 500Mbps Nieograniczony Fiber - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Jak skonfigurować Asus -AC3200 dla Singtel 500Mbps Nieograniczony Fiber (/thread-19579.html)

Pages: 1 2


Jak skonfigurować Asus -AC3200 dla Singtel 500Mbps Nieograniczony Fiber - angelsdarklight - 20 Feb 2017

cześć wszystkim   Właśnie Asus AC3200 i mój ISP jest SingTel , jednakże w oparciu o konfigurację , nie mogę zmusić go do pracy , może ktoś zapewni żadnej pomocy ?   Próbowałem wprowadzenie szczególnych wymagań ISP do Singtel - in , itp ale to nie działa.   Dziękuję Ci


RE: Jak skonfigurować Asus -AC3200 dla Singtel 500Mbps Nieograniczony Fiber - kfirx30 - 20 Feb 2017

Erm jeśli używasz portu 4, a następnie przejść do innych portów . Port 4 jest zarezerwowana wyłącznie dla Singtel tv ..


RE: Jak skonfigurować Asus -AC3200 dla Singtel 500Mbps Nieograniczony Fiber - philip.anink - 20 Feb 2017

Cześć, nope Próbowałem na temat korzystania z portu 1 i 2 na ONT ale to nie działa Każda pomoc renderowane będą mile widziane


RE: Jak skonfigurować Asus -AC3200 dla Singtel 500Mbps Nieograniczony Fiber - boy.lover37 - 20 Feb 2017

Nanoflag napisał: Cześć, nope Próbowałem na temat korzystania z portu 1 i 2 na ONT ale to nie działa Każda pomoc renderowane będą mile widziane Eh Brona . Używasz nieograniczoną włókno lub włókno 500Mbps ?


RE: Jak skonfigurować Asus -AC3200 dla Singtel 500Mbps Nieograniczony Fiber - yuffie.for - 20 Feb 2017

Got restart ONT po zmianie routera ?


RE: Jak skonfigurować Asus -AC3200 dla Singtel 500Mbps Nieograniczony Fiber - dearadioo7 - 20 Feb 2017

jeden port ONT do portu WAN routera asus SingTel profil szerokopasmowego włókna off ont i znowu ponownie zasilanie .. w stanie uzyskać adresu WAN w routerze ?


RE: Jak skonfigurować Asus -AC3200 dla Singtel 500Mbps Nieograniczony Fiber - nrezaeipl - 20 Feb 2017

Byłem uświadomienie czy działa ASUS AC3200 z Singtel Fiber 500Mbps i na jakich wymaga VLAN tagging (profile Singtel lub ręcznie) . Tak , to działa prawidłowo zgodnie z przeznaczeniem na najnowszym firmware AC3200 ( 4145 ) , a nawet działa na najwcześniejszym firmware ( 3192 ), które nie udostępniają VQ 1 Gbps @ 940 + Mbps / 940Mbps w dół. SingTel Fiber 300M na AC3200 4145 firmware Look @ moim Singtel IP , to jest identyczne. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz VQ 1Gbps Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz


RE: Jak skonfigurować Asus -AC3200 dla Singtel 500Mbps Nieograniczony Fiber - stacey.a.lee - 20 Feb 2017

ant3202 napisał: jeden port ONT do portu WAN routera asus SingTel profil szerokopasmowego włókna off ont i znowu ponownie zasilanie .. w stanie uzyskać adresu WAN w routerze ? cześć Tak, zrobiłem jak powyżej , ale powtarzam nie można połączyć do internetu , to nie był w stanie mieć adres WAN Wciąż staramy się go up..though


RE: Jak skonfigurować Asus -AC3200 dla Singtel 500Mbps Nieograniczony Fiber - timmothy1241 - 20 Feb 2017

Nanoflag napisał: cześć Tak, zrobiłem jak powyżej , ale powtarzam nie można połączyć do internetu , to nie był w stanie mieć adres WAN Wciąż staramy się go up..though Może trzeba sprawdzić kable , sprawdzić połączenia czy kable są podłączone rację. Jeśli wszystko zawiedzie, należy wymienić modem Singtel i starają się sprawdzić, czy to działa. Pobierz routera RMA , jeśli uważasz, że jego wadliwa ..


RE: Jak skonfigurować Asus -AC3200 dla Singtel 500Mbps Nieograniczony Fiber - fstockert - 20 Feb 2017

cześć wszystkim Wielkie dzięki za pomoc , przeszedłem od portu Gigabit 1 do portu 2 i wszystko działa .... Aby potwierdzić , przeszedłem z powrotem do portu 1 i bez połączenia znowu ... Chyba muszę przynieść do centrum serwisowego w celu sprawdzenia .