Jak skonfigurować Asus -AC3200 dla Singtel 500Mbps Nieograniczony Fiber
#1

cześć wszystkim   Właśnie Asus AC3200 i mój ISP jest SingTel , jednakże w oparciu o konfigurację , nie mogę zmusić go do pracy , może ktoś zapewni żadnej pomocy ?   Próbowałem wprowadzenie szczególnych wymagań ISP do Singtel - in , itp ale to nie działa.   Dziękuję Ci
Reply
#2

Erm jeśli używasz portu 4, a następnie przejść do innych portów . Port 4 jest zarezerwowana wyłącznie dla Singtel tv ..
Reply
#3

Cześć, nope Próbowałem na temat korzystania z portu 1 i 2 na ONT ale to nie działa Każda pomoc renderowane będą mile widziane
Reply
#4

Nanoflag napisał: Cześć, nope Próbowałem na temat korzystania z portu 1 i 2 na ONT ale to nie działa Każda pomoc renderowane będą mile widziane Eh Brona . Używasz nieograniczoną włókno lub włókno 500Mbps ?
Reply
#5

Got restart ONT po zmianie routera ?
Reply
#6

jeden port ONT do portu WAN routera asus SingTel profil szerokopasmowego włókna off ont i znowu ponownie zasilanie .. w stanie uzyskać adresu WAN w routerze ?
Reply
#7

Byłem uświadomienie czy działa ASUS AC3200 z Singtel Fiber 500Mbps i na jakich wymaga VLAN tagging (profile Singtel lub ręcznie) . Tak , to działa prawidłowo zgodnie z przeznaczeniem na najnowszym firmware AC3200 ( 4145 ) , a nawet działa na najwcześniejszym firmware ( 3192 ), które nie udostępniają VQ 1 Gbps @ 940 + Mbps / 940Mbps w dół. SingTel Fiber 300M na AC3200 4145 firmware Look @ moim Singtel IP , to jest identyczne. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz VQ 1Gbps Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#8

ant3202 napisał: jeden port ONT do portu WAN routera asus SingTel profil szerokopasmowego włókna off ont i znowu ponownie zasilanie .. w stanie uzyskać adresu WAN w routerze ? cześć Tak, zrobiłem jak powyżej , ale powtarzam nie można połączyć do internetu , to nie był w stanie mieć adres WAN Wciąż staramy się go up..though
Reply
#9

Nanoflag napisał: cześć Tak, zrobiłem jak powyżej , ale powtarzam nie można połączyć do internetu , to nie był w stanie mieć adres WAN Wciąż staramy się go up..though Może trzeba sprawdzić kable , sprawdzić połączenia czy kable są podłączone rację. Jeśli wszystko zawiedzie, należy wymienić modem Singtel i starają się sprawdzić, czy to działa. Pobierz routera RMA , jeśli uważasz, że jego wadliwa ..
Reply
#10

cześć wszystkim Wielkie dzięki za pomoc , przeszedłem od portu Gigabit 1 do portu 2 i wszystko działa .... Aby potwierdzić , przeszedłem z powrotem do portu 1 i bez połączenia znowu ... Chyba muszę przynieść do centrum serwisowego w celu sprawdzenia .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)