cs-joke.pl forum
Crafting moją nową platformę po raz pierwszy - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Crafting moją nową platformę po raz pierwszy (/thread-19677.html)

Pages: 1 2


Crafting moją nową platformę po raz pierwszy - sudipc2008 - 20 Feb 2017

Witam every1 decydują się budować platformę dla siebie ( do gier ) wymyślił budować, ale bez doświadczenia . wdzięczni, jeśli yall może wyglądać nad i doradzić   Procesor: i5-6600K Płyta główna : MSI Z170 Gaming M5 Cooler : Corsair H100I V2 Ekstremalna wydajność GPU : Nie wiem jeszcze .. ale albo 1070 lub 1060 RAM: Wszelkie 2x8GB naprawdę PSU Albo superflower lub Seasonic   Dont naprawdę mają specyficzną grę w umyśle la jednak nadzieję wysokie grafiki. może utrzymać się kilka lat


RE: Crafting moją nową platformę po raz pierwszy - thompson.norm - 20 Feb 2017

ale co z dysku twardego , a nie wiem jak u DIY ? chociaż przyzwyczajenie Reco chłodnicę AIO chyba u know krok do zrobienia czek i zapobiec wycieku.


RE: Crafting moją nową platformę po raz pierwszy - johnfrommath - 20 Feb 2017

ZrE0_Cha0s napisał: ale co z dysku twardego , a nie wiem jak u DIY ? Oh yeah HDD otrzymuję myślę zachodnią D 1 TB i nie wiem jak DIY , ale nie słyszałem tak ciężko chociaż odrobinę zastraszenia @ pierwszym LA Zapomniałem wspomnieć, że szuka R5 fraktalna dla mojego przypadku .. Nowicjusz przyjazne anot ah? Chcę umieścić BlingBling również leh HAHA


RE: Crafting moją nową platformę po raz pierwszy - cruz.jules - 20 Feb 2017

Wa u nikogo budżet? Monitorowanie wykorzystać to, co ? Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT


RE: Crafting moją nową platformę po raz pierwszy - gordon.hall6 - 20 Feb 2017

potatobuilder napisał: Oh yeah HDD otrzymuję myślę zachodnią D 1 TB i nie wiem jak DIY , ale nie słyszałem tak ciężko chociaż odrobinę zastraszenia @ pierwszym LA Zapomniałem wspomnieć, że szuka R5 fraktalna dla mojego przypadku .. Nowicjusz przyjazne anot ah? Chcę umieścić BlingBling również leh HAHA widzę , ale co z SSD ? Nie dostanie 1? również u może spojrzeć na YouTube po kroku zbudować własny komputer.


RE: Crafting moją nową platformę po raz pierwszy - ddmack.mcclam281 - 20 Feb 2017

umieścić inny wentylator dmuchać na VRM płyty głównej , ponieważ używasz AIO


RE: Crafting moją nową platformę po raz pierwszy - gms1067 - 20 Feb 2017

ZrE0_Cha0s napisał: widzę , ale co z SSD ? Nie dostanie 1? również u może spojrzeć na YouTube po kroku zbudować własny komputer. Uhhh SSD odrobinę drogie leh HAHA


RE: Crafting moją nową platformę po raz pierwszy - michaellamborghini96311 - 20 Feb 2017

potatobuilder napisał: Uhhh SSD odrobinę drogie leh HAHA SSD jest warte inwestycji . Jest to jedna z najbardziej opłacalnych aktualizacji dla każdej platformie Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT


RE: Crafting moją nową platformę po raz pierwszy - buford39 - 20 Feb 2017

MianBaoFren napisał: Wa u nikogo budżet? Monitorowanie wykorzystać to, co ? Uh ah budżet? ACTL myślenie 1.3k dokoła tam, ale patrzę na to, co się .. odrobinę drogie Liao .. siaoliao . Mój monitor i nie wiem, co Leh monitora Oldy 60Hz pracuje lor 1080 .. I dorywczo dań nie trzeba 144hz wszystkie HAHA


RE: Crafting moją nową platformę po raz pierwszy - seeknext001 - 20 Feb 2017

Krab . napisał: umieścić inny wentylator dmuchać na VRM płyty głównej , ponieważ używasz AIO Czym jest AIO leh ? .. Chłodnica Corsair ?