cs-joke.pl forum
Nieograniczona międzynarodowa przepustowość Singtel Comex 2012? !! - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Nieograniczona międzynarodowa przepustowość Singtel Comex 2012? !! (/thread-20008.html)

Pages: 1 2


Nieograniczona międzynarodowa przepustowość Singtel Comex 2012? !! - xodnum - 13 Dec 2017

Cześć chłopaki,   zobaczyłem broszurę reklamowaną przez Singtel roszczenia o nieograniczoną przepustowość międzynarodową?   jest rozumiane przez nieograniczoną prędkość? albo coś innego?     Broszury Singtel


RE: Nieograniczona międzynarodowa przepustowość Singtel Comex 2012? !! - faseelapt - 13 Dec 2017

stev85x napisał: Cześć chłopaki, zobaczyłem broszurę reklamowaną przez Singtel roszczenia o nieograniczoną przepustowość międzynarodową? jest rozumiane przez nieograniczoną prędkość? albo coś innego? Broszury Singtel Prędkość jest nadal ograniczona do 15 Mb / s.


RE: Nieograniczona międzynarodowa przepustowość Singtel Comex 2012? !! - vederis - 13 Dec 2017

Powiedzieli nieograniczoną, a nie nieograniczoną.


RE: Nieograniczona międzynarodowa przepustowość Singtel Comex 2012? !! - aharrison0223 - 13 Dec 2017

Ciekawy. ST wydaje się sugerować inaczej. Najlepsze oferty dla COMEX 2012: Plany światłowodowe Telco


RE: Nieograniczona międzynarodowa przepustowość Singtel Comex 2012? !! - n3epvva - 13 Dec 2017

jimlwk napisał: Prędkość jest nadal ograniczona do 15 Mb / s. Według SingTela, tydzień temu usunięto ich 15-megabitowy limit przepustowości, aby walczyć z konkurentami, takimi jak My Republic, oferując połączenie w pełnej przepustowości z zagranicznymi lokalizacjami. Najlepsze oferty dla COMEX 2012: Plany światłowodowe Telco


RE: Nieograniczona międzynarodowa przepustowość Singtel Comex 2012? !! - bb410912 - 13 Dec 2017

stev85x napisał: Według SingTela, tydzień temu usunięto ich 15-megabitowy limit przepustowości, aby walczyć z konkurentami, takimi jak My Republic, oferując połączenie w pełnej przepustowości z zagranicznymi lokalizacjami. ] Czy oznacza to, że rejestracja dla 100 Mb / s i 200 Mb / s będzie teraz miała tę samą międzynarodową prędkość wysyłania?


RE: Nieograniczona międzynarodowa przepustowość Singtel Comex 2012? !! - clintonch - 13 Dec 2017

Gdzie się znalazłeś? Moje pobieranie jest nadal ograniczone do 1,8 MB


RE: Nieograniczona międzynarodowa przepustowość Singtel Comex 2012? !! - tkrol94 - 13 Dec 2017

Naprawdę? Czy inni użytkownicy mają wyższą prędkość międzynarodową na st? Zabawne jest to, że st oferuje nieograniczoną prędkość / przepustowość, dlaczego nadal mówią zapewnioną prędkość 25/15 Mb / s w godzinach szczytu. Trochę podejrzany, gdy st umieścić tego rodzaju małe odbitki. jtjt00 napisał: Gdzie się znalazłeś? Moje pobieranie jest nadal ograniczone do 1,8 MB / s przez kilka dni! Jestem na 100M Singtel Fibre.


RE: Nieograniczona międzynarodowa przepustowość Singtel Comex 2012? !! - feigheryg - 13 Dec 2017

Mam szczerą ochotę po prostu podpisać. Poważnie po prostu podpisz.


RE: Nieograniczona międzynarodowa przepustowość Singtel Comex 2012? !! - colhdqq - 13 Dec 2017

stev85x napisał: Według SingTela, tydzień temu usunięto ich 15-megabitowy limit przepustowości, aby walczyć z konkurentami, takimi jak My Republic, oferując połączenie w pełnej przepustowości z zagranicznymi lokalizacjami. Najlepsze oferty dla COMEX 2012: Plany światłowodowe Telco Czy następnie będą obwiniać powolną prędkość na zbyt wielu użytkowników? Gdzieś musi być jakiś haczyk.